• سه شنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 978-21088-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سرمربی تیم فوتسال نامی نو:

تساوی به نفع مس و به ضرر ما بود/یاد بگیریم مسئولیت باختمان را به عهده بگیریم

سرمربی تیم فوتسال بانوان نامی نو می‌گوید: نمی‌خواهم جوابی برای سرمربی تیم مس رفسنجان داشته باشم. اتفاقاتی که در رفسنجان رخداد تنش هایی را در روند بازی ایجاد کرد که دوست ندارم آن را بازگو کنم چون درست نیست اما باید یاد بگیریم به یکدیگر احترام بگذاریم و قبول کنیم که هر کسی در هر موقعیتی امکان اشتباه دارد.

شهناز یاری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا-منطقه اصفهان، گفت: معمولا تیمی که خوب نتیجه نمی‌گیرد اعتراض دارد. از نظر من نتیجه خوب نبود، ولی اگر بعد از عدم نتیجه گیری به زمین و زمان گیر بدهم و ایرادات تیم خودم را نادیده بگیرم و به گردن تیم داوری، تیم حریف و تماشاگر بیندازم خوب نیست. خیلی اتفاقات در رفسنجان رخ داد که در مورد آن حرف نمی‌زنم و درست هم نیست که آن را بازگو کنیم.

وی افزود: شاید از شرایط داوری راضی نبودیم، اما اشتباهات داوری جزیی از داوری است، یکسری از مسائل است که در زمین رخ می‌دهد. در چند صحنه که بازیکن ما به زمین خورد و در ضد حمله آسیب دیدیم. باید بیشتر کار کنیم یکسری مسائل باید در زمین بازی رقم بخورد، از همان اول بازی کادر آن‌ها مرتب اعتراض داشتند و یکسری موضوعات را پیش آوردند در بازی به آن قشنگی که در جریان بود.

وی ادامه داد: در این بازی شاید ما بیشتر ضرر کردیم، چرا که نباید با تساوی از زمین خارج می‌شدیم، اگر در دقایق پایانی بازی فرزانه توسلی اخراج نمی‌شد، می‌توانستیم نتیجه را تغییر بدهیم. فکر می‌کنم نتیجه مساوی برای مس خوب بود. این نباید منجر به این شود که ما وقتی نتیجه‌ای که می‌خواهیم را به دست نیاوردیم ایرادات را از جایگاه دیگری ببینیم.

سرمربی تیم فوتسال نامی نو تصریح کرد: در چند بازی به دلیل اشتباهات که رخ داده شد نتیجه را از دست دادیم، اما هیچ گاه از داوری‌ها شکایت نکردیم. باید قبول کنیم که داوران هم نمی‌خواهند جایگاه و اعتباری که دارند را به عمد از دست بدهند.

وی در خصوص بازی تیمش مقابل مس رفسنجان گفت: در نیمه اول دو گل دریافت کردیم. فشار تماشاگران بسیار زیاد بود و همچنین آقایی که از سوی باشگاه بود فشار و جنگ روانی زیادی را در سالن به ویژه برای داوران ایجاد کرده بود و تنشی که ایجاد شده بود بر روی همه و جو تأثیرگذار بود؛ اما سکوت اختیار کردیم و سعی کردیم تمرکز خود را بر روی بازی خودمان داشته باشیم و درگیر حواشی نشویم.

یاری تاکید کرد: در نیمه دوم دو گل به ثمر رساندیم. قطعاً روند بازی در نیمه دوم به سمت ما بود و سوار بر بازی بودیم. رفسنجان از زمین خودش دفاع می‌کرد و این مساله موجب شد که تیمشان عقب کشیده شود. اگر دقایق پایانی گلر خود را از دست نمی‌دادیم و با بی دقتی موقعیتی‌های که جلوی دروازه داشتیم را از دست نمی‌دادیم شاید نتیجه بسیار خوبی می‌گرفتیم. اما خوب فوتسال است و در بازی اگر گل نزنی و بی دقت باشی نتیجه نمی‌گیری. مجبوریم به همین نتیجه قانع شویم و بعد از آن با شناسایی نقاط ضعف برای بازی بعدی بیشتر تمرین کنی.

وی در خصوص یکی بودن اسپانسر تیمش و کمیته داوران و فشاری که به این دلیل از سوی دیگر تیم‌ها به آن‌ها تحمیل می‌شود، گفت: از این مساله ما بیشتر آسیب می‌بینیم. هیچ گاه به دنبال کسب منفعت این گونه‌ای نبوده و نیستیم، در خیلی از بازی‌ها بازیکنان من کارت‌های اشتباه گرفتند و یا خطاهایی که به ضررما بوده در این بازی نیز نسترن مقیمی 3 اخطاره شد و بازی بعد او را نداریم. همچنین اخراج فرزانه توسلی نیز موجب شد در بازی این هفته غایب دیگر لیست بازیکنانم باشد.

وی ادامه داد: جالب است که در صحنه اخراج توسلی داور ابتدا به او کارت زرد داد و بعد از اعتراض شدید تیم حریف و مشورت با تیم داوری به فرزانه توسلی کارت قرمز نشان داده شد و از زمین اخراج شد. فکر نمی‌کنم تیمی که دو مهره اصلی خود را از دست می‌دهد در بازی بعدی کار راحتی داشته باشد، اما در کل اعتقاد دارم باید نتیجه را در زمین داشته باشیم نه اینکه بعد از عدم نتیجه گیری به دنبال ایجاد حواشی و مقصر جلوه دادن دیگران باشیم در نهایت می گویم که این تشابه اسمی بیشتر به ضرر ما شده است.

سرمربی نامی نو در خصوص بازی بعدی تیمش در مقابل دریژنو گفت: این بازی در خانه انجام می‌شود و امیدوارم ما هم در اصفهان بتوانیم حمایتی که از سوی هواداران می‌شویم فشار روانی زیادی را بر روی حریف ایجاد کنیم این مساله نیازمند حضور بیشتر تماشاگران است.

وی اظهار کرد: سعی می‌کنیم در این هفته تمریناتی را با توجه به سبک بازی آن‌ها انجام دهیم تا بچه‌ها آمادگی این بازی را داشته باشند.

وی در خصوص غیبت توسلی ومقیمی در این بازی گفت: اگر تیمی می‌خواهد برای صدر و قهرمانی بجنگد نباید وابسته به یک یا دو نفر باشد که نبود آن‌ها تأثیر  زیادی داشته باشد. هفته‌ها است خلج را به دلیل شکستگی انگشت پا در اختیار نداریم اما به خوبی بازیکنان جانشین توانستند نبود وی را پر کنند. الان 3 بازیکن خوب را در اختیار نداریم، اما تلاش می‌کنیم با توجه به هدفی که داریم با برنامه گام برداریم.

کدخبرنگار:13042


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: