• دوشنبه ۲۸ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۲
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 978-21288-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فرمانده پایگاه چهارم ارتش:

ورزش از اصلی‌ترین ارکان ارتش است

فرمانده پایگاه چهارم ارتش گفت: ورزش یکی از اصلی‌ترین ارکان ارتش است و هیچ کس از این مورد مستثنی نیست و تنیس که یکی از زیرمجموعه های ورزش تخصصی ارتش است، مسابقات آن را در اصفهان میزبانی کردیم.

علی عفیف در پایان مسابقات قهرمانی تنیس ارتش جمهوری اسلامی ایران  در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا-منطقه اصفهان، اظهار کرد: با توجه به امکانات ورزشی پایگاه چهارم ارتش مسابقات تنیس خاکی در تمام یگان‌های ارتش برگزار کردیم. مجموعه تنیس پرواز در حال حاضر به غیر از بهروری نیروهای ارتش، در اختیار مردم نیز قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: هر سال در تمامی رشته های ورزشی میان  نیروهای ارتش و نیروی زمینی مسابقات بین یگانی داریم. امروز مسابقات تنیس را بین نیروهای مختلف ارتش برگزار کردیم و خداراشکر به بهترین نحو ممکن و در سطح کمی و کیفی بالایی انجام شد.

فرمانده پایگاه چهارم ارتش درباره هدف از برگزاری این مسابقات گفت: در تمامی قسمت‌های ارتش، ورزش یکی از اصلی‌ترین است و هیچ کس از این مورد مستثنی نیست. ورزش صبحگاهی، ورزش همگانی و ورزش تخصصی در ارتش فعالیت دارد که تنیس یکی از زیر مجموعه‌های ورزش تخصصی است و طبق برنامه و سیاست‌گذاری که ارتش در این خصوص دارد این مسابقات باید هرساله برگزار شود.

وی در خصوص استقبال از این دوره از مسابقات اظهار کرد: استقبال بسیار خوب بود اما ما نمی‌توانیم هرسال میزبان این مسابقات باشیم و هر سال یکی از نیروها که توان برگزاری مسابقات را داشته باشند این میزبانی را بر عهده می گیرند. امسال با توجه به امکانات اصفهان میزبانی مسابقات کاراته و شنا و تنیس را در اختیار داشتیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: