• دوشنبه ۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-992-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رییس حوزه علمیه اصفهان خطاب به استاندار:

مهمترین انتظار مردم اصفهان چاره‌اندیشی برای مسئله آب است

عکس: پایگاه اطلاع رسانی آیت الله العظمی مظاهری
رییس حوزه علمیه اصفهان خطاب به استاندار اصفهان گفت: مهم‌ترین انتظار مردم از شما به عنوان استاندار اصفهان و سایر مسئولان، توجه خاص و چاره‌اندیشی و اقدام عاجل برای مساله آب است.

به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آیت‌الله العظمی مظاهری، این مرجع تقلید در دیدار با استاندار اصفهان با یادآوری برخی از مهمترین معضلات و مشکلات استان اصفهان، اظهار کرد: اگرچه مسائل استان اصفهان و مطالبات حقیقی مردم این استان فراوان است، اما اساسی‌ترین و فوری‌ترین مساله استان، موضوع آب است که به رغم تلاش‌های گذشته، متأسفانه هنوز حل نشده است.

وی افزود: مهم‌ترین انتظار مردم از شما به عنوان استاندار اصفهان و سایر مسئولان، توجه خاص و چاره‌اندیشی و اقدام عاجل برای مساله آب است.

رییس حوزه علمیه اصفهان ادامه داد: در شرایط حساس کنونی، توقعات و مطالبات مردم در زمینه‌های مختلف خصوصا حل مساله اشتغال و سامان‌یافتن مسائل نظام اداری کشور، فراوان و پرشمار است.

وی افزود: حل همه این مشکلات به صورت دفعی و با امکانات و شرایط کنونی، ممکن نیست، ولی با توجه و درک درست مسائل و نیز با برنامه‌ریزی و جهت‌گیری‌های صحیح و تمرکز بر خدمت به مردم و با حفظ و رعایت همدلی و اتحاد می‌توان به تدریج بر مشکلات فائق آمد.

وی با تأکید بر اینکه اتحاد، یکدلی و یکپارچگی میان مسئولان و مردم، رمز پیروزی است، تصریح کرد: نگاه ملی و فراجناحی به همه مسائل و مشکلات و استفاده از همه ظرفیت‌ها و توان‌های موجود، عوامل مهمی است که برای حفظ اتحاد و پیشبرد اهداف عالی کشور و استان، لازم و اجتناب‌ناپذیر است.

مظاهری توکل به خداوند متعال و توسل به اهل‌بیت(ع) را عامل موفقیت در همه میدان‌ها و موجب حل معضلات دانست و افزود: در شرایط حاضر، حل مشکلات کشور بدون توجهات معنوی ممکن نیست. از این‌رو به همه مسئولان توصیه می‌شود که با تقویت ارتباط خود با خداوند متعال و اهل‌بیت (ع)، لطف پروردگار و عنایت حضرت ولی‌عصر(عج) را جلب کنند تا تلاش‌های آنان برای انجام وظیفه، مؤثر و پرثمر واقع شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: