• سه شنبه ۶ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 979-2295-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سخنگوی سپاه پاسداران:

رفتار امروز آمریکا با عربستان همان رفتار آمریکا با ایران قبل از انقلاب است

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رفتاری که امروز آمریکایی‌ها با عربستان و آل سعود دارند، همان رفتاری است که در گذشته آمریکا با ایران قبل از انقلاب داشت.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در نطنز، رمضان شریف شامگاه (دوشنبه) در کنگره شهدای شهر بادرود، اظهار کرد: همان رفتاری را که امروز مشاهده می‌کنیم آمریکایی‌ها با آل سعود انجام می‌دهند، همان رفتاری بود که آمریکایی‌ها در گذشته با ایران قبل از انقلاب اسلامی انجام می‌دادند.

وی افزود: امروز کسانی که انقلاب اسلامی را شاهد هستند و دولت شاهنشاهی را هم دیده‌اند به خوبی می‌توانند درک کنند آمریکا آن زمان چه رفتاری با ایران می‌کرد.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: در زمان قبل از انقلاب بیش از 80 و یا حتی 130 هزار مستشار نظامی آمریکایی تحت نام دفاع و مراقبت از ایران در کشور حضور داشتند و از ایران سوء استفاده می‌کردند.

شریف تصریح کرد: امروز دشمن با استفاده از فضای مجازی وضعیت کشور را سیاه و غیرقابل تحمل برای مردم نشان می‌دهد که این حرکت محکوم به شکست است.

وی خاطرنشان کرد: مردم ایران با راهنمایی‌های امام خمینی(ره) در مقابل توطئه‌های دشمنان ایستادگی کردند و امروز هم با راهنمایی‌های مقام معظم رهبری این موضوع ادامه خواهد داشت.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بعضی‌ها فکر می‌کردند با اتمام جنگ، کار انقلاب اسلامی ایران تمام است، ولی پایان دفاع مقدس آغاز اقتدار نظامی ما بود.

کد خبرنگار: 13093


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: