• چهارشنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 979-3095-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

خانه به دوشی اداره تعاون آران و بیدگل

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آران و بیدگل گفت: اداره ما سال‌ها است که از داشتن یک محیط کار استاندارد برای ارائه خدمات به مردم محروم است و برای ما خوشایند نیست که خانه به دوش باشیم.

جواد صدیقیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در آران و بیدگل، در خصوص وضعیت این اداره، اظهار کرد: اداره تعاون و کار آران و بیدگل از سال ۱۳۷۱ مستقل شد و این برای اداره‌ای با حجم بالای کاری خوش‌آیند نیست که از داشتن یک ساختمان اختصاصی محروم باشد.

وی افزود: هم‌اکنون شهرستان آران و بیدگل با جمعیتی حدود ۱۰۵ هزار نفر، جمعت کارگری ۲۵ هزار نفری دارد و از شهرهای نمونه در امر کارگری و اشتغال در سطح استان اصفهان به حساب می‌آید و انتظار آن است که یک ساختمان اداری داشته باشد و همیشه خانه به دوش نباشد.

صدیقیان گفت: این اداره از زمان شروع فعالیت رسمی تا کنون در ساختمان‌های استیجاری متعدد به جامعه کارگری شهرستان خدمات داده است و با توجه به اینکه حتی قبل از استقلال خود در قالب نمایندگی کار خود را انجام می‌داده، همچنان در انتظار تملک یک ساختمان اداری مناسب است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آران و بیدگل به شرایط جامعه کارگری شهرستان اشاره کرد و گفت: البته کسی منکر تأثیر نامطلوب شرایط اقتصادی اخیر نیست و در اکثر حوزه‌ها مشکلاتی را شاهد هستیم. در حوزه صنعت و به خصوص در صنعت فرش و نساجی که بیش از ۹۰ درصد صنعت شهرستان را در بر می‌گیرد نیز شاهد بی‌ثباتی هستیم و با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنیم که امیدواریم هر چه سریع‌تر مشکلات رفع شود.

کد خبرنگار: 13094


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: