• پنجشنبه ۸ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 979-3695-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

احتمال صعود تیم دهنو به لیگ دسته ۲ قوت گرفت

سرمربی تیم شهدای دهنو آران و بیدگل گفت: با تیمی نسبتا بومی و دست خالی نشان دادیم هر کاری شدنی است.

حسین معینی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در آران و بیدگل، در خصوص مسابقه امروز لیگ دسته ۳ کشور با  پویندگان مرودشت اظهار کرد: با همت و غیرت بچه‌ها با چنگ و دندان توانستیم امتیاز کامل را از مسابقه حساس امروز به دست آوریم و همچنان مدعی صعود به مراحل بعد باشیم.

وی افزود: حساسیت مسابقه امروز به خاطر امتیازات نزدیک تیم مرودشت با ما بود که در صورت شکست، این تیم امیدوار به ادامه حضور در لیگ می‌شد. اما بچه‌های تیم شهدای دهنو فعل خواستن را به معنای واقعی صرف کردند و تیم یکدست و خوب پویندگان مرودشت را با ۲ گل شکست دادند.

معینی به شرایط کلی تیم شهدای دهنو اشاره کرد و گفت: این تیم از روز تشکیل تاکنون با همت بازیکنان و کادر مدیریتی و فنی بومی بیش از حد توان انرژی گذاشته و سعی کرده نماینده خوب و شایسته ای برای مردم آران و بیدگل که به حق در تمام صحنه های ورزشی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی زبانزد و الگو کشور هستند باشد و روی پای خود بایستد تا به قله موفقیت برسد.

وی به بازی هفته آخر اشاره کرد و گفت: در بازی آخر با فولاد بردسیر کرمان در خانه بازی داریم و امیدواریم بتوانیم با موفقیت در این بازی به مرحله دوم مسابقات صعود کنیم و بنده به عنوان نفر اول فنی تیم قول می‌دهم که برای صعود به لیگ دسته ۲ کشور تمام توان خود را بگذاریم، به شرطی که از این به بعد بیشتر حمایت شویم و با دست باز و شرایط بهتر مالی به مسابقات ادامه دهیم، تا برای اولین بار نماینده شایسته ای در لیگ ۲ کشور برای آران و بیدگل باشیم.

معینی تصریح کرد: این که می‌گویم دستمان خالی است یک واقعیت تلخ است و هم از نظر بازیکن کمبود داریم و هم از نظر مالی و امیدواریم که همچنان که مسئولان شهر قول مساعد برای همکاری در صورت موفقیت ما داده بودند٬ همکاری کنند تا با آرامش و فراغ بال مسابقه آخر را برگزار کنیم  و به امید خدا بتوانیم شیرینی صعود را برای مردم کویری و سختی کشیده آران و بیدگل به ارمغان بیاوریم.

کد خبرنگار: 13094


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: