• شنبه ۱۰ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 979-4995-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل اطلاعات استان اصفهان:

نمی‌توانیم با مردم برخورد سخت داشته باشیم

مدیرکل اطلاعات استان اصفهان گفت: سختی‌های وزارت اطلاعات فقط مخصوص معاندان است. نمی‌توانیم با مردم برخورد سخت داشته باشیم، بلکه باید با آنان مهربان باشیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در اردستان، حق پرست پیش از ظهر امروز (شنبه) در جلسه شورای اداری شهرستان اردستان، اظهار کرد: آمریکایی‌ها برای اینکه بتوانند در منطقه حاکم شوند برابر اعلام خودشان بیش از شش هزار تریلیارد دلار هزینه کردند.

وی افزود: غربی‌ها در هدف‌گذاری کوتاه مدت خود به دنبال برهم زدن نظم و امنیت داخلی کشور هستند. در هدف‌های میان مدت دنبال این هستند که با استفاده از ظرفیت‌های اجتماعی و مسئله‌های اقتصاد پایه، حرکت‌هایی را انجام دهند.

مدیرکل اطلاعات استان اصفهان با بیان اینکه مشکلاتی که در موضوعات اقتصادی داریم را نمی‌توانیم نادیده بگیریم، افزود: دشمنان دنبال این هستند که زمینه‌های اجتماعی و اقتصادی را در کشور برجسته کنند. بالغ بر 800 سیستم تلویزیونی و ماهواره‌ای تبلیغ این موضوعات را می‌کنند.

حق پرست با اشاره به اینکه هدف دشمنان بر هم زدن نظم کشور است، خاطرنشان کرد: چه کسی قرار است مشکلات کشور را برطرف کند. اگر در این نظام مسئولیت گرفتیم باید به سراغ مردم برویم و حرف‌های آنان را بشنویم. در هرجایی که مشکلاتی به وجود آمده به نوعی ضعف مدیریت در حوزه اداره آن بوده است.

وی اضافه کرد: هرگاه ضعف و کم‌کاری در ادارات و سازمان‌ها مطرح می‌شود طرف حساب من و شما، مسئول هستیم. امروز اگر مسئله به وجود بیاید نشان ضعف مسئول است. مگر می‌شود مشکلات جامعه را بدون توجه و حضور در جمع ملت برطرف کرد.

مدیرکل اطلاعات استان اصفهان با بیان اینکه دشمنان از ایران ناراحت هستند چون ایران برنامه‌های آنها در منطقه را برهم زده و تمام خواسته‌های آنان را محدود کرده، گفت: وقتی موضوع اول سخنرانی رئیس‌جمهور آمریکا، ایران است طبیعی است که دشمنی‌های آنان هم با ایران باشد. باید در مقابل تهاجم‌های دشمن رفتار معکوس داشته باشیم.

حق پرست تصریح کرد: مدیران اگر قرار باشد همه بودجه‌ها و نیروهای مورد نیاز را داشته باشند پس عنوان مدیر چه لزومی دارد؟ اگر توانستیم با محدودیت‌ها اسباب آرامش و موفقیت را میسر کنیم آن وقت نشان از یک مدیر داریم.

وی با بیان اینکه مدیران باید شرایط موجود و آینده را برای مردم روشن کنند، افزود: دستگاه اطلاعات اعتقاد دارد که ظرفیت‌های حاکمیتی ما در بخش‌های مختلف بالا است.

مدیرکل اطلاعات استان اصفهان با اشاره اینکه همکاران ما در ادارات اطلاعات در کنار مدیران و مسئولان هستند، تأکید کرد: وزارت اطلاعات خود را مسئول صیانت از همه می‌داند. وزارت اطلاعات در هیچ حزب و دسته سیاسی عضو نیست.

حق پرست با اشاره به اینکه در مقابل دشمن نه نگرانی داریم و نه ترس، افزود: سختی‌های وزارت اطلاعات فقط مخصوص معاندان است. نمی‌توانیم با مردم برخورد سخت داشته باشیم، بلکه باید با آنان مهربان باشیم و کانال ما در برخورد با مردم، مسئولان هستند.


کد خبرنگار: 13095


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: