• یکشنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 979-5395-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فرمانده انتظامی اردستان:

علت مرگ مشکوک راننده پراید مشخص شد

فرمانده انتظامی شهرستان اردستان گفت: برابر گزارش پزشک قانونی علت مرگ راننده پراید که جوانی اردستانی بود اختلال در اکسیژن رسانی بافتی به دنبال مسمومیت با گاز منوکسید کربن اعلام شد.

به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان در اردستان، در تاریخ 30 آبان خبری مبنی بر کشف جسد جوانی حدوداً 30 ساله داخل خودرو پرايد در جاده روستای کسوج به نقل از منابع محلی انتشار پیدا کرد. با بررسی‌های انجام شده جسد کشف شده متعلق به یکی از اهالی اردستان است که علت فوت آن مشخص نبود. با پیگیری‌های انجام شده، نیروی انتظامی انتشار خبر مرگِ مشکوک را مشروط به مشخص شدن علت مرگ عنوان کرد.

فرمانده انتظامی اردستان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: در پی کسب خبر مبنی بر توقف بیش از 24 ساعت یک دستگاه خودرو پراید در حوالی روستای کسوج در حوزه بخش مرکزی اردستان مأموران پلیس آگاهی شهرستان سریعاً به محل مذکور اعزام شدند.

غلامرضا هاشمی زاده افزود: برابر گزارش مأموران حاضر در صحنه یک دستگاه خودرو پراید نقره‌ای رنگ مدت زیادی در محل پارک و راننده که فردی 31 ساله بود به دلایل نامعلومی در داخل خودرو فوت کرده بود.

وی خاطرنشان کرد: با حضور مقامات قضایی و پزشک قانونی مراتب صورت جلسه و جهت بررسی بیشتر جسد به پزشک قانونی اصفهان منتقل شد.

فرمانده انتظامی اردستان اضافه کرد: برابر گزارش پزشک قانونی علت مرگ متوفی اختلال در اکسیژن رسانی بافتی به دنبال مسمومیت با گاز منوکسید کربن (گاز گرفتگی) اعلام و جواز دفن صادر شد.

کد خبرنگار: 13095


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: