• دوشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-3492-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در استان اصفهان:

برخی نمایندگان کار مفیدی نکرده اند که برای مردم بازگو کنند

رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در استان اصفهان گفت: اگر به کارنامه بعضی از نمایندگان مجلس توجه کنید و از آنها در خصوص اقدامات مفیدی که برای مردم و کشور انجام‌ داده‌اند سوالاتی را بپرسید مسلما جوابی نخواهید‌ گرفت.

سید علی نکویی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، در خصوص طرح استیضاح های اخیر، اظهار کرد: نظر عموم راجع به ظریف مثبت است و مردم در طول این چند سال شاهد بوده‌اند که وزیر و تیم همراهش نسبت به مسائل اشرافیت کامل داشته‌ و نهایت تلاش خود را برای ملت و کشور انجام داده‌اند.

وی با بیان اینکه وجهه ظریف در جامعه مثبت است، ادامه داد: وجهه ظریف در جامعه مثبت و اکثریت نمایندگان مجلس نیز همین نظر را دارند، بنابراین کسی که در صف اول دیپلماسی می‌جنگد باید تقویت شود و پشتوانه قوی داشته باشد تا بتواند در تعاملات خود قدرتمندانه سخن بگوید.

رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در استان اصفهان با اشاره به نظرات مخالفان، گفت: همیشه عده‌ای هستند که نظرات مخالف دارند و نمی‌توان به آنان ایراد گرفت، چرا که استیضاح یکی از ابزار‌های نمایندگان است، ولی به عقیده من طرح استیضاح ظریف در شرایط کنونی اقدام مناسبی نبود و بعید می‌دانم استیضاح رای بیاورد.

نکویی گفت: نمی‌توانیم از نیت استیضاح کنندگان با خبر شویم، دلیل طرح استیضاح ظریف می‌تواند عدم تصویب لوایح پولشویی و حتی تنزل وجهه ظریف و دولت برای انتخابات پیش رو باشد.
 
وی در خصوص نمایندگان خاطرنشان کرد: اگر به کارنامه بعضی از نمایندگان مجلس توجه کنید و از آنها در خصوص اقدامات مفیدی که برای مردم و کشور انجام‌ داده‌اند سوالاتی را بپرسید مسلما جوابی نخواهید‌ گرفت، چرا که کار مثبتی انجام نداده اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: