• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-3692-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

انتقاد استاندار از سرمایه‌گریزی اصفهان

استاندار اصفهان گفت: هر مدیری به هر میزان که می تواند باید بستر حضور سرمایه گذاران را در استان فراهم کند.

به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، عباس رضایی در دیدار جمعی از مدیران و گروهی از اقشار مختلف مردم، اظهار کرد: استان اصفهان دارای ظرفیت بالا و بدنه کارشناسی قوی است و این مدیران هستند که باید از بدنه کارشناسی اصفهان بهترین بهره مندی را داشته باشند.

استاندار اصفهان با بیان اینکه کارشناسان استان اصفهان حرف برای گفتن داشته و دارند، افزود: امروز در جنگ اقتصادی، فرهنگی و جنگ نرم شدید دشمن علیه اسلام و ایران هستیم و باید با بهره مندی از این ظرفیت ها و روحیه جهادی به مبارزه برخیزیم تا در این جنگ پیروز شویم.

رضایی با بیان اینکه باید با وجود محدودیت های موجود بتوانیم خوب کار کنیم و نتیجه خوبی به دست آوریم، افزود: بسیاری از ما عادت به مدیریت هزینه داریم، اما باید بسیاری از فعالیت ها به بخش خصوصی واگذار شود و مدیران وظیفه مدیریت و نظارت را بر عهده بگیرند.

وی با انتقاد از تبدیل اصفهان به استانی سرمایه گریز، ادامه داد: یکی از دلایل آن می تواند کمبود آب باشد، ولی عوامل دیگری نیز وجود دارد و باید در نظر داشت که با روال عادی کار کردن در این شرایط جنگ اقتصادی مشکلات حل نخواهد شد، بلکه روحیه جهادی و تلاش مضاعف نیاز است.

استاندار اصفهان بر ملاقات عمومی مدیران با مردم تاکید کرد و افزود: آشنایی مستقیم با مشکلات مردم اهمیت بسیاری دارد و باید فرآیندهای پیچیده اداری آسان شود، زیرا بخشنامه ها برای سهولت کار مردم و نه برای سخت تر شدن روند اداری تدوین شده است.

رضایی با تاکید بر اینکه باید فرهنگ مصرف آب اصلاح و همه باید در این خصوص مسئولیت های خود را به خوبی به انجام رسانند، تصریح کرد: باید از ظرفیت سمن ها و تشکل های استان استفاده کرد، چرا که بزرگترین ظرفیت استان، نیروی انسانی فهیم و خبره آن است.

استاندار اصفهان با بیان اینکه صرف شعار بدون عمل دیوار بی اعتمادی را بنیان خواهد گذاشت، اظهار کرد: باید پس از انجام کامل کارها، نتایج آن به مردم اعلام شود.

وی تاکید کرد: هر مدیری به هر میزان که می تواند باید بستر حضور سرمایه گذاران را در استان فراهم کند. باید به جوانان و پتانسیل بانوان باور داشته باشیم و بدانیم که بدون حضور سرمایه گذاران، توان جوانان و بانوان، دولت نمی تواند کاری از پیش ببرد.

استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه مدیران باید مردمی تر باشند و با تلاش مضاعف هر روز را بهتر از روز قبل بسازند، افزود: باید به دیدگاه های مختلف احترام گذاشت و اعتدال را سرمشق و الگوی خود قرارداد و بر مبنای چارچوب های نظام، دیدگاه های مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید فعالیت کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: