• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 979-6995-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

اجرای طرح "شوق زیارت" به همت کمیته امداد اردستان

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اردستان از اجرای طرح شوق زیارت توسط این نهاد خبر داد.

ابوالقاسم صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در اردستان، اظهار کرد: یکی از برنامه‌های کمیته امداد اعزام مددجویان در قالب طرح شوق زیارت به مشهد مقدس است.

وی به آثار تربیتی اردوهای زیارتی اشاره کرد و گفت: با توجه به آثار گسترده معنوی زیارت و اینکه کمیته امداد تجربه اعزام مددجویان را دارد در مرحله اول این طرح تعداد 85 نفر از مددجویان در قالب دو اتوبوس به مشهد مقدس اعزام شدند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اردستان با بیان اینکه یکی از برنامه‌های فرهنگی کمیته امداد اعزام مددجویان به مشهد مقدس است، گفت: هدف از اجرای طرح شوق زیارت، تقویت روحیه معنوی خانواده‌های مورد حمایت این نهاد و ترویج فرهنگ ناب ارتباط با اهل بیت (ع) است.

صادقی خاطرنشان کرد: قرار است تا پایان سال بیش از 300 نفر از مددجویان دیگر به مشهد مقدس اعزام شوند. همچنین با برنامه‌ریزی‌های که انجام شده هر کاروان از وجود یک روحانی برخوردار است و در طول مسافرت از اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی زائران را بهره‌مند خواهد کرد.

وی گفت: نیکوکاران برای مشارکت با کمیته امداد شهرستان اردستان در طرح شوق زیارت می‌توانند کمک‌های خود را به شماره حساب 0109765970005 نزد بانک ملی واریز کنند.

کد خبرنگار: 13095


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: