• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 979-7395-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فرماندار گلپایگان:

بعد از انقلاب بانوان را به خوبی باور نکردیم

فرماندار گلپایگان گفت: چرا بعد از انقلاب بانوان را باور نکردیم و به آن‌ها مسئولیت کمتری داده‌ایم. زنان توانایی‌های زیادی دارند و در این شهرستان نیز باید از پتانسیل آنان بهره ببریم.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در گلپایگان، حسین یارمحمدیان امروز (چهارشنبه) در همایش نکوداشت داوطلبان هلال‌احمر با بیان اینکه فعالیت‌های داوطلبانه بسیار ارزشمند است، اظهار کرد: افرادی که در نهادهای غیردولتی همچون هلال احمر و بسیج به صورت داوطلبانه کاری انجام می‌دهند جهش فعالیت در آن دستگاه‌ها چند برابر است چرا که دستگاه‌های دولتی برای رفع تکلیف کار انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: به تمام دستگاه‌های دولتی تکلیف می‌کنم که اگر بازنشسته‌ای در مجموعه آن‌ها است باید طبق قانون پست و مسئولیت خود را تحویل دهند، اگر در جمهوری اسلامی شکاف نسلی به وجود بیاید خود یک آفت است، پس نیروهای جوان و پر انرژی باید مسئولیت را به دست بگیرند.

فرماندار گلپایگان گفت: چرا بعد از انقلاب بانوان را باور نکردیم و به آن‌ها مسئولیت کمتری داده‌ایم. در این شهرستان هم مدیر خانم نداریم، اما در فرصت مناسب از مدیران زن بهره می‌بریم.

یارمحمدیان افزود: دستگاه‌هایی با سیاست‌های دولت همسویی ندارند. در رابطه با مسئله هلال احمر، دستگاه‌هایی که لنگه پا برای هلال احمر انداختند تا دو هفته دیگر آسیب می‌بینند، چرا که به آن‌ها اخطار داده بودم و تا دو هفته دیگر آثار آن را خواهیم دید.

 داوطلبان، جامعه تاب آور می‌سازند

همچنین رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گلپایگان گفت: "داوطلبان، جامعه تاب آور می‌سازند" شعار امسال در روز جهانی داوطلب است. جمعیت هلال‌احمر با فعالیت‌های داوطلبانه عجین شده است و اغراق نیست اگر بگوییم تنها نهاد داوطلب محور، هلال احمر است و فعالیت‌های داوطلبانه آن از زمان تأسیس این سازمان است.

وی ادامه داد: داوطلبان هلال‌احمر بدون هیچ گونه مزد و منتی فعالیت می‌کنند، حتی افرادی هستند که نمی‌خواهند نام آن‌ها برده شود، اما لحظه‌های خوب زندگی خود را برای احیای زندگی دیگران صرف می‌کنند، افرادی که به جای حرف‌های قشنگ عمل‌های قشنگی دارند.

کد خبرنگار:13083


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: