• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-3992-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

تذکر کامران درباره تحقیق و تفحص از ساده‌زیستی نمایندگان مجلس

یک عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به ساده‌زیستی شهید مدرس گفت: زبان ما برای تفحص از مجلس مو درآورد. تفحص لولو نیست. پا در میانی کنید که این یک مورد انجام شود؛ چون اگر انجام نشود می‌گویند پشت پرده خبرهایی است.

به گزارش ایسنا، حسن کامران نماینده مردم اصفهان در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) در تذکر شفاهی با اشاره به شخصیت ساده‌زیست شهید مدرس خطاب به پزشکیان، رییس جلسه گفت: چه قدر راجع به ساده زیستی ایشان در این چند روز صحبت شد. زبان ما برای تفحص از مجلس مو درآورد. بگذارید ما تفحصمان را انجام دهیم. تفحص لولو نیست. تفحص مچ گیری نیست.

کامران ادامه داد: چطور ما در مورد رویه‌ی وزراتخانه‌ها و قوه قضائیه تفحص می‌گذاریم به خودمان که می‌رسیم فراموش می‌کنیم؟ من حتی به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان هم شکایت کردم، چون کمیسیون بودجه مانع است. خدمت شما و آقای مطهری هم نامه نوشتم و چند بار تذکر نیز دادم. پا در میانی کنید که این یک مورد انجام شود چون اگر انجام نشود می‌گویند پشت پرده خبرهایی است.

نماینده مردم اصفهان با بیان این مطلب که وزیر نیرو به علت مشکلات آب یک‌بار کارت زرد گرفته است، گفت: ایشان گفتند که برای آب پاییزه‌ی شما یک کاری می‌کنیم. باران هم آمد خداوند به آنها کمک کرد، کاری صورت نگرفت. برداشت غیرقانونی آب وجود دارد و به مسائل حق آبه داران رسیدگی نمی‌شود. در این موضع وزیر مربوطه کوتاهی دارد. چرا کوتاهی دارد؟ به دلیل اینکه قادر نیست. ما می‌گوییم حق آبه را اول در سد بریز و بعد آب باران را به آن وارد کن.

کامران در پایان گفت: لایحه‌ی حمایت از معلولین را نیز دقت کنید که انجام شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: