• پنجشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 979-8395-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

عدم استقبال از رشته های کارشناسی در دانشگاه آزاد اردستان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردستان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی اردستان با22  رشته کارشناسی ارشد و کاردانی ناپیوسته، مورد استقبال قرار نگرفته است.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در اردستان، جلیل عمادی صبح امروز پنجشنبه در نشست خبری اظهار کرد: از موفقیت های دانشگاه آزاد اسلامی اردستان تشکیل مدرسه سما بوده که در مقطع پیش دبستان تا متوسطه اول دانش آموز جذب کرده است.

وی افزود: جذب دانش آموز در مدرسه سما نسبت به سال قبل35 درصد رشد داشته و در حال حاضر330 دانش آموز در مقاطع مختلف مشغول به تحصیل هستند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردستان گفت: این دانشگاه هر چند در دوسال گذشته هیچ رشته ای اضافه نکرده، اما در حال حاضر با 24 رشته فعال است.

عمادی با بیان اینکه در حال حاضر این دانشگاه دارای500 نفر دانشجو است، تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی اردستان با22 رشته کارشناسی ارشد و کاردانی ناپیوسته مورد استقبال واقع نشده است. 60 درصد دانشجویان این دانشگاه پسر و 40 درصد آن را دختران تشکیل می دهد.

وی همچنین از برگزاری دو کرسی آزاد اندیشی و یک تریبون آزاد در این دانشگاه خبر داد و افزود: دانشجویان با بیان مشکلات سیاسی و اقتصادی خود به صورت آزاد توسط مسئولان پاسخ خود را دریافت می کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردستان تاکید کرد: به منظور پیشبرد فعالیت های فرهنگی 105 نفر دانشجو تا کنون به حج عمره مشرف و 33 مورد ازدواج هم صورت گرفته است. همچنین برگزاری یادواره ملی شهید مدرس با 30 مقاله و سخنرانان کلیدی بازتاب خوبی را در دیگر دانشگاه ها داشته است.

کد خبرنگار: 13095

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: