• جمعه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 979-8795-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه شهر تیران:

حوادث تروریستی کوچکترین خللی در عزم ملت ایران وارد نمی کنند

امام جمعه شهر تیران گفت: حوادث تروریستی کوچکترین خللی در عزم ملت ایران وارد نمی کند.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در تیران و کرون، حجت الاسلام و المسلمین حسین رشیدیان در خطبه دوم نماز جمعه شهر تیران در حسینیه قدیم اظهار کرد: ۱۶ آذر روز به نام دانشجو و روز استکبارستیزی نام گذاری شده است. در این روز سه نفر از دانشجویان شهید و تعدادی مجروح شدند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر جنبش های دانشجویی رسالت سنگینی را بر عهده دارند، افزود: در طول انقلاب با اعتماد به جوانان دستاوردهای خوبی در حوزه های گوناگون کسب کرده‌ایم و ایران اسلامی با جوانان پیشرو بوده و هیچ گاه در دنیا، ایران چنین جایگاهی که مورد نگاه همه آزادمردان عالم باشد را نداشته است.

امام جمعه شهر تیران با اشاره به حادثه تروریستی چابهار اضافه کرد: در این حادثه دو نفر از ماموران نیروی انتظامی شهید و تعدادی مجروح شدند. این حوادث کوچکتر از آن است که در عزم و اراده این ملت خللی وارد کند و همیشه به این حرکات تروریستی پاسخ قاطع خواهیم داد.

رشیدیان ادامه داد: این حرکت های تروریستی حرکت هایی نیست که بتواند انقلاب را خاموش کند و با این کارها نمی توانند بر روسیاهی خود سرپوش بگذارند.

وی تصریح کرد: در پایان جنگ ایران و عراق اعلام شد که رژیم بعثی در جنگ با ایران مقصر شناخته شد و محکوم به غرامت ۱۰۰ میلیارد دلاری به ایران شد، اما سوال این است که چرا دولت ها برای وصول این مطالبات پیگیری نمی کنند.


کد خبرنگار:۱۳۰۷۳


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: