• جمعه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 979-8895-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا:

رفع مشکلات اقتصادی نیازمند نقشه بومی است

جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا گفت: برطرف شدن مشکلات اقتصادی کشور نیاز به نقشه بومی دارد.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در شهرضا، سعادت الله مولوی امروز پیش از خطبه های نماز جمعه تصریح کرد: دانشجوی ایرانی در طول تاریخ اثبات کرده که بینشی عمیق نسبت به اوضاع موجود در اجتماع دارد.

وی با اشاره به اینکه آمریکا بداند شعار مرگ بر آمریکا که نماد استقلال طلبی است تا ابد با مشت‌های گره کرده بر زبان دانشجویان جاری خواهد شد، افزود: دانشجو به عنوان قشر فعال جامعه باید با ارتقا سطح بصیرت در راستای لبیک بر منویات مقام معظم رهبری حرکت کند.

جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا ادامه داد: مسئولان وزارت علوم باید توجه داشته باشند دانشگاه محل جولان گروه های سیاسی تندرو و جریان های مخرب نظام نیست.

مولوی تصریح کرد: حل مسائل و مشکلات جوانان به ویژه اشتغال و ازدواج باید توسط دولت پیگیری شود زیرا جوانان از شعار خسته و دلسرد شدند.

وی با بیان اینکه آماده ایم در هر زمینه ای از طراحی و ساخت سکوهای نفتی پیشرفته تا طراحی و ساخت فضاپیما و تا پیچیده ترین داروها وارد میدان شویم، گفت: مدیریت کشورمان را خود به دست می گیریم و دست آمریکا را از ایران کوتاه می کنیم.

جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا گفت: برطرف شدن مشکلات اقتصادی کشور نیاز به نقشه بومی دارد.

وی با اشاره به اینکه کشور ما دارای یکی از بزرگترین منابع نفت و گاز دنیا است، تصریح کرد: با وجود این همه پتانسیل درونی چرا باید برای ساده ترین تکنولوژی‌ها و خدمات دست نیاز جلوی دشمنان جنایتکار دراز کنیم؟

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: