• جمعه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 979-14888-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

در جریان بازدید عظیمیان از استادیوم نقش جهان؛

در نقش جهان، جشن قهرمانی آسیا را خواهیم گرفت

مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان ضمن بازدید از بخش‌های مختلف استادیوم نقش جهان، بر سر تمرینات تیم فوتبال سپاهان در آستانه دیدار مهم و حساس با پرسپولیس حاضر شد.

به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان و به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، در آستانه دیدار حساس تیم‌های فوتبال سپاهان و پرسپولیس، حمیدرضاعظیمیان مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان به همراه اعضای هیئت مدیره باشگاه سپاهان، محمدسلطان حسینی مدیر کل اداره ورزش و جوانان اصفهان و تنی چند از معاونین و مدیران ارشد مجموعه فولاد مبارکه و باشگاه با حضور در استادیوم نقش جهان از بخش‌های مختلف این ورزشگاه بازدید کردند.

عظیمیان پس از نظارت میدانی از بخش‌های مختلف استادیوم، از جاده‌های دسترسی و پارکینگ‌های ضلع شرقی استادیوم که در حال آماده سازی برای مسابقه با پرسپولیس هستند نیز بازدید کرد و سپس در نشستی با مسئولان ذیربط از اقدامات انجام شده در این استادیوم مطلع شد.

پس از این نشست اظهار کرد: جهت رفاه حال هواداران سپاهان و علاقه مندان به فوتبال تمام تلاش خود را می‌کنیم تا مشکلات این مجموعه را به حداقل برسانیم، البته برخی موانع اداری هست که باید به صورت جدی پیگیری و این استادیوم به صورت رسمی تحویل شرکت فولاد مبارکه شوند.

مدیر عامل شرکت فولادمبارکه سپاهان در ادامه بر سرتمرینات تیم فوتبال سپاهان در آستانه دیدار حساس و مهم مقابل پرسپولیس حاضر شد.

عظیمیان در این دیدار گفت: مجموعه فولاد مبارکه از هیچ تلاشی برای سربلندی و موفقیت باشگاه پر افتخار سپاهان کوتاهی نخواهد کرد و امیدواریم در آینده بتوانیم به همراه هواداران پرشور سپاهان جشن قهرمانی آسیایی را درنقش جهان برپا کنیم.

|

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: