• جمعه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 979-9295-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه شهرضا:

کلید سعادت یک کشور، معلم و دانشجو است

امام جمعه شهرضا با اشاره به اینکه امروز 16 آذز و روز دانشجو است، گفت: کلید سعادت یک کشور معلم و دانشجو است. انقلاب از حوزه و دانشگاه شروع شد و جنبش دانشجویی ضد استکبار و عدالت خواه است.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در شهرضا، حجت الاسلام والمسلمین شیخ سیف الله یعقوبی در خطبه های نماز جمعه شهرضا اظهار کرد: در طول تاریخ افراد زیادی با هم فکری در تلاش بودند نماز جمعه را منحل کنند.

وی افزود: متاسفانه امروز عده‌ای به اسم اسلام فساد، ریا، گران فروشی و ظلم می کنند، اما باید بدانند مردم، شیعه و پیرو اهل بیت (ع) هستند و این درخت تنومد اسلام را با خون شهیدان بزرگ کردند.

امام جمعه شهرضا با اشاره به اینکه امروز 16 آذز و روز دانشجو است، ادامه داد: کلید سعادت یک کشور معلم و دانشجو است. انقلاب از حوزه و دانشگاه شروع شد و جنبش دانشجویی ضد استکبار و عدالت خواه است.

یعقوبی با بیان اینکه دانشجو باید طرح ها، حرف ها و ایده های خود را مطرح کند، افزود: در دانشگاه ها به راحتی می توان جامعه را آسیب شناسی کرد.

یعقوبی از نقشه های دشمن برای تخریب نماز جمعه خبر داد و گفت: نماز جمعه یک پایگاه است و امام جمعه فرمانده آن و دشمن باید بداند که نمی تواند عقده های خودش را بر سر نماز جمعه خالی کند.

امام جمعه شهرضا تصریح کرد: مطالبات مردم قبل از اعلام شدن باید رسیدگی شود مانند مشکلات تاکسیرانی‌ها و کشاورزان.

وی اظهار کرد: مقصر گرانی ها آمریکا نیست برخی از کسبه و فروشنده ها بی انصاف شده اند .

یعقوبی با بیان اینکه اگر معلم در نماز جمعه حضور یابد الگوی دانش آموزان می شود، گفت: به کوری چشم دشمن هر هفته نماز جمعه را شلوغ تر برپا می کنیم .

امام جمعه شهرضا خاطرنشان کرد: در بودجه سال 1398 باید بیشتر فکر و حواسمان به قشر ضعیف و نیازمند باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: