• جمعه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۶
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 979-15488-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

بابایی:

به بازیکنانم افتخار می‌کنم/ نامی نو جای خالی مقیمی را خوب پر کرد

سرمربی تیم فوتسال بانوان ملی حفاری می‌گوید: با توجه به شرایط و خستگی که داشتیم بازیکنانم امروز خیلی خوب بودند و به آن‌ها افتخار می‌کنم.

زیور بابایی پس از تساوی 2بر2 تیمش در مقابل نامی نو از هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال بانوان کشور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا-منطقه اصفهان، اظهار کرد: بازی امروز یک بازی سنتی بین بازیکنان ملی‌پوش دو تیم بود. به دو تیم تبریک می‌گویم، به تیم نامی نو سرمربی این تیم باوجود این‌که بهترین بازیکن خود را نسترن مقیمی را در نیمه اول از دست دادند واقعاً خیلی خوب جنگیدند و بازی کردند و جای خالی این بازیکن را به‌خوبی پر کردند.

وی افزود: بچه‌های ما شاید باورتان نشود، به دنبال توجیه کردن هم نیستم ولی به دلیل تأخیر6 ساعته ای که در فرودگاه اهواز داشتیم، ساعت 2 نیمه‌شب به اصفهان رسیدیم. من به‌عنوان مربی صبح بسیار خسته بودم، باوجوداین خستگی به دختران تیم ملی حفاری تبریک می‌گویم، خیلی خوب جنگیدند و هر دو تیم عالی بازی کردند. امیدواریم در پلی آف نیز بازی های خوبی را از آن‌ها شاهد باشیم.

وی ادامه داد: نیمه اول بچه‌های ما خسته بودند، اما من به آن‌ها گفتم 40 دقیقه بازی است این تیم، تیمی است که می‌توانید بهترین بازی خود را مقابل آن‌ها انجام دهید و رقیب اصلی شما و یکی از دو تیم اصلی پلی آف است . 

سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری در خصوص سطح لیگ امسال گفت: امسال با توجه به منحل شدن تیم دانشگاه آزاد و پخش شدن بازیکنان این تیم در تیم‌های دیگر همه تیم‌ها خوب شدند. زمانی که این بازیکنان به تیم‌های دیگر رفتند تجربه کاری و تاکتیک‌های ناب روز فوتبال را به تیم‌های جدید خود منتقل کردند. من این موضوع را در بازی‌های لیگ شاهد هستم با هر تیمی بازی می‌کنیم، می‌بینم تمام اصول و قواعد درست فوتسال را رعایت می‌کنند واقعاً جای خوشحالی دارد تبریک باید به‌تمام مربیان گفت. 

بابایی همچنین در خصوص تغییرات این فصل لیگ برتر و اجرای مرحله پلی آف خاطرنشان کرد: سال های پیش مشکلی که بود عدم حضور برخی از تیم‌های ضعیف مقابل به خصوص تیم‌های صدرنشین که این به ضرر تیم‌های بزرگ و مدعی بود. ولی امسال این مرحله پلی آف، تفاضل گل و امتیازات را از بین می‌برد و 4 تیم برتر در این مرحله عیار خود را بیشتر به نمایش می‌گذارند.
کدخبرنگار:13042


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: