• جمعه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۶
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 979-15488-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

بابایی:

به بازیکنانم افتخار می‌کنم/ نامی نو جای خالی مقیمی را خوب پر کرد

سرمربی تیم فوتسال بانوان ملی حفاری می‌گوید: با توجه به شرایط و خستگی که داشتیم بازیکنانم امروز خیلی خوب بودند و به آن‌ها افتخار می‌کنم.

زیور بابایی پس از تساوی 2بر2 تیمش در مقابل نامی نو از هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال بانوان کشور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا-منطقه اصفهان، اظهار کرد: بازی امروز یک بازی سنتی بین بازیکنان ملی‌پوش دو تیم بود. به دو تیم تبریک می‌گویم، تیم نامی نو باوجود این‌که بهترین بازیکن خود -نسترن مقیمی- را در نیمه اول از دست داد واقعاً خیلی خوب جنگید و بازی کرد و جای خالی این بازیکن را به‌خوبی پر کردند.

وی افزود: بچه‌های ما شاید باورتان نشود، به دنبال توجیه کردن هم نیستم ولی به دلیل تأخیر6 ساعته ای که در فرودگاه اهواز داشتیم، ساعت 2 نیمه‌شب به اصفهان رسیدیم. به‌عنوان مربی صبح بسیار خسته بودم، باوجوداین خستگی به دختران تیم ملی حفاری تبریک می‌گویم، خیلی خوب جنگیدند و هر دو تیم عالی بازی کردند. امیدواریم در پلی آف نیز بازی های خوبی را از آن‌ها شاهد باشیم.

وی ادامه داد: نیمه اول بچه‌های ما خسته بودند، اما من به آن‌ها گفتم 40 دقیقه بازی است این تیم، تیمی است که می‌توانید بهترین بازی خود را مقابل آن‌ها انجام دهید و رقیب اصلی شما و یکی از دو تیم اصلی پلی آف است . 

سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری در خصوص سطح لیگ امسال گفت: امسال با توجه به منحل شدن تیم دانشگاه آزاد و پخش شدن بازیکنان این تیم در تیم‌های دیگر همه تیم‌ها خوب شدند. زمانی که این بازیکنان به تیم‌های دیگر رفتند تجربه کاری و تاکتیک‌های ناب روز فوتبال را به تیم‌های جدید خود منتقل کردند. این موضوع را در بازی‌های لیگ شاهد هستم با هر تیمی بازی می‌کنیم، می‌بینم تمام اصول و قواعد درست فوتسال را رعایت می‌کنند واقعاً جای خوشحالی دارد، باید به‌تمام مربیان تبریک گفت. 

بابایی همچنین در خصوص تغییرات این فصل لیگ برتر و اجرای مرحله پلی آف خاطرنشان کرد: سال های پیش عدم حضور برخی از تیم‌های ضعیف مقابل  تیم‌های صدرنشین یکی از مشکلات بود که این موضوع به ضرر تیم‌های بزرگ و مدعی بود. ولی امسال این مرحله پلی آف، تفاضل گل و امتیازات را از بین می‌برد و 4 تیم برتر در این مرحله عیار خود را بیشتر به نمایش می‌گذارند.
کدخبرنگار:13042


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: