• یکشنبه ۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9710-692-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

موسوی لارگانی:

دروغ‌های مسئولان اعتماد مردم را به مجلس و دولت کاهش داده است

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: دروغ‌های ما مسئولان باعث شده است که مردم اعتمادشان به مجلس و دولت کاهش یابد.

به گزارش ایسنا، سید ناصر موسوی لارگانی در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس گفت: تشکیل ستاد احیای زاینده رود درخواست عمومی مردم فلات مرکزی از آقایان روحانی، لاریجانی، نوبخت، جهانگیری و اردکانیان است، به تعهد خود در خصوص احیای رودخانه عمل کنند.

وی گفت: دروغ‌های ما مسئولان باعث شده است که مردم دیگر اعتمادشان به مجلس و دولت کاهش یابد. این بار باید با رفتار صحیح و به موقع این نقصان را جبران کرد و جلوی یک بحران سیاسی و اجتماعی در فلات مرکزی گرفته شود.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: استان اصفهان، استانی است که بودجه ۱۱ استان را تأمین می‌کند، اما اکنون با مشکل آب آشامیدنی مواجه است، از طرف دیگر مشکل آب استان اصفهان که کشاورزان آن حداقل یک چهارم تولیدات مورد نیاز را تولید می‌کردند و نابود شده‌اند، نیست بلکه برای ۵ میلیون نفر  مشکل بوجود آمده، امروز هشدار می‌دهم که استان اصفهان در سال‌های آینده از  جمعیت تخلیه شده و با مشکلات جدی روبه‌رو می‌شود. آبی که از استان اصفهان به استان‌های دیگر رفته موجب شده ما با مشکل جدی روبه رو باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: