• دوشنبه ۳ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-1690-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

قطع گسترده درخت در نجف آباد

شهرداری نجف آباد به منظور جذب بودجه‌های بازآفرینی شهری و به بهانه یک طرح توسعه در خیابان منتظری، حوالی باغ ملی، چندین اصله درخت تنومند را قطع کرده است.

به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان و بنابر گزارش‌های مردمی، شهرداری نجف آباد در هفته‌های گذشته اقدام به قطع چندین اصله درخت کرده است که برخی از آنها تنومند بوده‌اند.

یکی از شهروندان نجف آباد، شهرداری این شهر را "اره به دست" توصیف کرده و به ایسنا می‌گوید: شهرداری نجف آباد بعد از قطع این درختان نهال یک ساله کاشته است. قطع درختان به دلیل توسعه پیاده رو انجام شده و این در حالی است که درخت مانع توسعه پیاده‌رو نیست.

امین ایوبی- رییس سازمان فضای سبز شهرداری نجف آباد می‌گوید: جمع درباره قطع این درختان تصمیم گرفته است و  آفت علت قطع بعضی از این درختان بوده است.

وی اذعان می‌کند درخت‌های نارون آفت داشت، اما درخت‌های کاجی که قطع شد هیچ آفتی نداشت و علت قطع آنها این است که همخوانی نداشتند.

رییس سازمان فضای سبز شهرداری نجف آباد درخت‌های نارون روبروی راهنمایی و رانندگی این شهر را مثال زده و می‌گوید سه سال پیش همه آن درخت‌ها قطع کردیم تا بوستان احداث شود و  زیباتر شد.

به گزارش ایسنا؛ مطابق با طرح‌های این شهرداری احتمال دارد بخش دیگری از درختان این خیابان نیز به زودی قطع شود.
کد خبرنگار: 13051


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: