• پنجشنبه ۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9710-5495-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

زنده شدن مُرده در زواره اردستان تکذیب شد

دو روز پیش خبری مبنی بر زنده شدن زن مسنی در یکی از روستاهای دهستان سفلی بخش زواره اردستان حین انتقال به غسالخانه در بسیاری از خبرگزاری ها منتشر شد.

به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان در اردستان، پس از پیگیری های خبرنگار ایسنا، این خبر توسط مسئولان این شهرستان تکذیب شد.

در این خصوص مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردستان به خبرنگار ایسنا، گفت: از سوی سیستم شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردستان اصلا این موضوع در مراکز درمانی و اورژانس115 ثبت نشده است.

مهیار حاجی مالیان با بیان اینکه هيچ آمبولانسی از مراکز درمان و اورژانس شهرستان در این خصوص اعزام نشده است، افزود: به قطع این موضوع تکذیب می شود، همچنين خبرنگاران باید در نگهداری و صیانت خبر حساسیت بیشتری داشته باشند.

همچنین مهدی آموزگار بخشدار زواره در اين خصوص به خبرنگار ایسنا، گفت: متاسفانه برخی خبرنگاران و کانال های محلی از روی بی تجربگی و جلب توجه اقدام به انتشار خبرهای نادرستي می کنند که منبع معتبري ندارد و خبر زنده شدن مرده در روستای گلشکنان بخش زواره یک شیطنت بوده و تکذیب می شود. 

مسئول اورژانس شهر زواره نيز در واکنش به انتشار خبر زنده شدن پیرزني در یکی از روستاهای این شهر، گفت: در خصوص وقوع این اتفاق تماسی با اورژانس 115 گرفته نشده است.

مهدی ناجی با بیان اینکه بیماری با اين شرايط به هیچ یک از مراکز درمان منطقه انتقال داده نشده است، اظهار كرد: در صورت چنین مواردی حتما صورتجلسه و گزارش پایگاه اورژانس 115 و یا پزشک مراکز درمانی در خصوص فوت صادر می شود و بعد اجازه انتقال جسد داده می شود. 
 
کد خبرنگار: 13095

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: