• پنجشنبه ۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9710-5595-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مسئول امور روحانیون در سپاه پاسداران:

نمی‌توان یادی از شهدا کرد و از قاتلان آنها حرفی نزد

مسئول امور روحانیون در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: عده ای می گویند از شهدا تجلیل کنید و وارد مسائل سیاسی نشوید، اما مگر می شود از شهید یاد کرد و از قاتلان شهدا حرفی نزد.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در اردستان، حجت الاسلام حسین طیبی فر ظهر امروز (پنجشنبه) در یادواره 8 شهید طلبه و روحانی شهرستان اردستان در امامزاده یحیی(ع) شهر زواره، اظهار کرد: شهدای روحانی پرچمدار و از پیشگامان انقلاب اسلامی بودند. یک پنجم از سه هزار روحانی استان اصفهان در زمان انقلاب و دوران دفاع مقدس به شهادت رسیدند که در هیچ قشری این تعداد شهید وجود ندارد.

وی با بیان اینکه راهی که شهدا به ما نشان دادند در صورت استمرار نهضت اسلامی به دست صاحبش سپرده خواهد شد، تصریح کرد: اگر این راه به انحراف برود مطمئنا ضربه خواهیم خورد.

مسئول امور روحانیون در سپاه پاسداران با اشاره به اینکه بعضی ها دشمن و شهدا را از دیروز می دانند و می گویند اگر خواستید تجلیلی كنيد، وارد مسائل سیاسی نشويد مگر می شود یادی از شهید کرد و از قاتلان شهدا حرفی نزد، افزود: دشمنان می خواستند انقلاب را متلاشی کنند و این ها همان قاتلان دیروز شهدا بودند که هنوز هم فتنه هایی در سر دارند.

حجت الاسلام طیبی فر با بیان اینکه توانمندی ایران به جایی رسیده است که برد موشک هایمان از دو هزار کیلومتری گذشته و می توانیم در تمام عرصه ها موفق باشیم، خاطرنشان کرد: هر كجا به فرمان رهبر انقلاب گوش دادیم موفق شدیم و هر کجا نادیده گرفتیم ضرر کردیم و نمونه آن موضوع اقتصاد مقاومتی است.

وی در ادامه گفت: با توجه به 15 هزار شهید دانش آموز در مدارس استان، چرا مسئولانی هستند که فرهنگ دشمن را ترویج می دهند و این هشداری است که باید جلوی آن گرفته شود.

مسئول امور روحانیون در سپاه پاسداران افزود: فضای مجازی دامی است که جوانان را به خود جذب کردند و باید مراقب فتنه های آنان باشند.

کد خبرنگار 13095

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: