• پنجشنبه ۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۵
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 9710-2191-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

پاسخ اینستاگرامی آذری به نمازی

در حالی که روز گذشته امید نمازی سرمربی سابق ذوب آهن طی یک مصاحبه گفته بود آذری در کارهای فنی دخالت می‌کند و مدیرعامل باشگاه ذوب آهن یکی از عوامل عدم نتیجه گیری ذوب آهن است، سعید آذری با انتشار یک پست اینستا گرامی به صورت طعنه آمیز پاسخ وی را داد.

به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان، روز گذشته امید نمازی مصاحبه مفصلی با یکی از رسانه ها انجام داد و گفته بود که سعید آذری در مسائل فنی تیم دخالت می کرده و بازیکنان برزیلی ذوب آهن را مدیرعامل این باشگاه به اجبار به نمازی تحمیل کرده و به باشگاه ذوب آهن آورده است. نمازی همچنین در ادامه سخنانش گفته بود که سه هفته قبل از برکناری می دانسته که منصوریان جایگزین او خواهد بود و در پایان خواستار یک مناظره تلویزیونی شد تا بتواند حقایق باشگاه ذوب آهن را برملا کند.

سعید آذری امروز 6 دی ماه با انتشار یک پست اینستاگرامی به صورت طعنه آمیز پاسخ صحبت های نمازی را داد که در ادامه متن اینستاگرامی آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن را می خوانید:

"قوی باش، ندادن جواب به هر موضوعی که از دهان هر کسی در می آید، نشانه بلوغ و قدرت تفکر است. آنها که تو را می شناسند و باورت دارند، می دانند که توانمندی، پس بجنگ و تلاش کن و نگذار یاوه گویی سد راهت بشود."


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: