• پنجشنبه ۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9710-5695-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس ورزش و جوانان شهرستان گلپایگان:

از معرفی نشدن رئیس جدید ورزش و جوانان گلپایگان بی‌اطلاعم

رئیس ورزش و جوانان شهرستان گلپایگان گفت: حکم نادیا مرادی به عنوان رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان گلپایگان از طرف اداره کل زده شده است، اما از دلیل معرفی نشدن وی،  اطلاعی ندارم.

محمدرضا شمسی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در گلپایگان، با اشاره به معرفی نشدن رئیس جدید اداره ورزش و جوانان گلپایگان در روز تکریم و معارفه، اظهار کرد: بنده همچنان ریاست این اداره را برعهده دارم و مطمئنا در این چند روز به دلیل بازنشستگی و منع قانونی موجود از عرصه ورزش جدا خواهم شد.

وی گفت: دوست داشتیم امروز مراسم تودیع و معارفه برگزار می شد، اما بنابر صلاحدیدی که از آن بی خبر هستم، مسئولان اعلام کردند این مراسم برگزار نخواهد شد. قرار بود معاونت های اداره کل و مسئول امور شهرستان ها و امور اداری در شهرستان حضور یابند، اما طی صحبت با فرماندار، این برنامه اجرا نشد.

رئیس ورزش و جوانان شهرستان گلپایگان ابراز امیدواری کرد: فردی که برای ریاست امروز وارد شهرستان شده، تا چند روز آینده به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان منصوب شود و ناهماهنگی های ایجاد شده، برطرف شود و مجددا این مراسم برگزار شود، همچنین حکم نادیا مرادی به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گلپایگان از طرف اداره کل زده شده است، اما از دلیل برگزار نشدن این مراسم اطلاعی ندارم.

کدخبرنگار:13083


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: