• پنجشنبه ۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9710-5795-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مرادی: می‌خواستم به ورزش گلپایگان کمک کنم

در حالیکه قرار بود امروز در مراسمی رسمی رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان گلپایگان معرفی شود، اما به دلایلی نامعلوم این مراسم برگزار نشد.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در گلپایگان، صبح امروز (پنجشنبه) قرار بود آیین تکریم و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گلپایگان در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شود و نادیا مرادی به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شود، اما پس از دقایقی از شروع  جلسه با وجود اینکه حکم ریاست وی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان زده شده بود، مراسم تکریم و معارفه برگزار نشد و رئیس فعلی این اداره که مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان است، تا تعیین رئیس جدید برسرکار خواهد ماند.

نادیا مرادی در بین ورزشکاران و روسای هیئت های ورزشی شهرستان گلپایگان، با بیان اینکه در استان اصفهان برای نخستین بار قرار بود یک خانم رئیس ورزش و جوانان شهرستانی شود، اظهار کرد: این اتفاق قرار بود در شهرستانی با فرهنگ بالا همچون گلپایگان به عنوان برگ زرینی در دفتر تاریخ تربیت بدنی و ورزش و جوانان آن ثبت شود، اما به دلایل و شرایط اداری، اجتماعی و فرهنگی و مسائلی که شاید همه شما در جریان آن نیستید، این اتفاق رقم نخورد.

وی با بیان اینکه شاید خدا می خواست که من امروز در جمع شما حضور داشته باشم، ابرازامیدواری کرد: سکان ورزش شهرستان در دست فردی قرار گیرد که بتواند شرایط گلپایگان را به سال های قبل که در عرصه های ملی ورزش حرفی برای گفتن داشت، برگرداند.

مرادی گفت: احساس کردم توان این را دارم که به ورزش گلپایگان کمک کنم و خاطره ای خوش در عرصه ورزش برای مردم به جا بگذارم، اما این اتفاق نیفتاد. 

وی تاکید کرد: باید این موضوع را به فال نیک بگیریم و اجازه دهیم فرماندار گلپایگان با تدبیر خود، فردی با صلاحیت لازم را برای اداره ورزش و جوان شهرستان معرفی کند. من کارمند اداره کل ورزش و جوانان هستم و از بدنه ورزش جدا نمی شوم.

کدخبرنگار: 13083


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: