• پنجشنبه ۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9710-5995-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

پدیده فیروزکوه سد راه فرش آسایش شد

تیم فوتسال فرش آسایش آران و بیدگل در دیداری حساس و نفس گیر با پدیده فیروز کوه نتیجه را واگذار کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در آران و بیدگل، عصر امروز (پنج شنبه) در سالن شهدای فرهنگی آموزش و پرورش در حضور انبوه تماشاگران آرانی و بیدگلی دیدار تیم های پدیده فیروزکوه و فرش آسایش آران و بیدگل برگزار شد.

در این دیدار که برای هر دو تیم حساس و مهم بود، ابتدا تیم فرش آسایش در نیمه اول به گل رسید و تا پایان نیمه اول یک گل دیگر به ثمر رساند و چندین موقعیت خوب گل را با کم دقتی بازیکنان از دست داد، اما در دقایق پایانی نیمه اول ۲ گل دریافت کرد و با تساوی نیمه اول به پایان رسید.

پس از این گل تیم فرش آسایش به خود آمد و شروع به حملات گاه و بیگاه کرد، اما در روزی که بازیکنان کم دقت بودند و داوری هم به آشفتگی اوضاع کمک می کرد گل سوم را دریافت کرد و نتیجه تا پایان پابرجا ماند تا در روزی که همه تماشاگران برای یک برد با شکوه ورزشگاه را پر کرده بودند فرش آسایش نتیجه را در زمین خودی به حریف فیروزکوهی واگذار کند.

به گزارش خبرنگار ایسنا- گل دوم پدیده به زعم بازیکنان٬ کادر فنی و تماشاگران در شرایطی به ثمر رسید که به نظر می رسید توپ به صورت کامل از خط دروازه عبور نکرده و در اواسط نیمه دوم یک بازیکن تیم فرش آسایش با دریافت اخطار دوم از داور مسابقه از زمین اخراج شد تا فرش آسایش برای ادامه بازی با مشکل بیشتری روبرو شود.

نکته مهم در بازی نظم تماشاگران و حضور مؤثر نیروی انتظامی بود که به آرامش بازی کمک زیادی کرد تا با وجود شکست فرش آسایش تماشاگران با نظم خوبی سالن را ترک کنند.

کد خبرنگار: 13094


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: