• سه شنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9710-2892-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

درخواست نماینده شهرضا از رییس‌جمهور و سه وزیر کابینه

نماینده مردم شهرضا در مجلس از رییس‌جمهور و وزرای صنعت، معدن و تجارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نیرو خواست تا به وضعیت معیشتی اقشار حقوق‌بگیر و نیز روند توزیع بسته‌های حمایتی رسیدگی کنند.

به گزارش ایسنا، سمیه محمودی در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس به رییس‌جمهور متذکر شد: با توجه به کاهش ۷۵ درصدی قدرت خرید حقوق‌بگیران، کارگران و بازنشستگان ضروری است ضمن شناسایی دقیق واجدان شرایط با تاکید بر حفظ شأن و منزلت ملت بزرگ ایران، در توزیع بسته‌های حمایتی تسریع شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت متذکر شد: برای ایجاد عدالت و جلوگیری از رانت در توزیع اقلام ضروری و مصرفی مردم از شبکه‌های تعاونی توزیعی در کشور استفاده کنید.

وی با مخاطب قرار دادن وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی‌، گفت: در راستای تشکیل هیات حمایت از صنایع و جلوگیری از تعطیلی کارخانه‌های کشور در اسرع وقت نسبت به برگزاری جلسات استانی در راستای حفظ اشتغال موجود به ویژه در فصل زمستان اقدام کنید.

نماینده مردم شهرضا در مجلس از وزیر نیرو خواست تا با توجه به کیفیت نامناسب آب شرب مردم حوزه انتخابیه‌اش دستور بررسی کارشناسی و اقدام در راستای بهبود شرایط را در اسرع وقت صادر کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: