• جمعه ۱۴ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۸
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 9710-9688-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

شهبازی:

به هماهنگی بم و اشتباهات فردی خودمان باختیم

سرمربی تیم فوتبال بانوان سپاهان اشتباهات فردی بازیکنانش را یکی از دلایل باخت تیمش مقابل شهرداری بم خواند و گفت: شهرداری بم بسیار هماهنگ بود و در نیمه دوم بازی را در دست گرفت در مقابل ما دچار اشتباهات زیاد به ویژه اشتباهات فردی شدیم.
سمیه شهبازی پس از باخت 2 بریک تیمش در مقابل شهرداری بم از هفته پنجم لیگ برتر فوتبال بانوان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا-منطقه اصفهان، اظهار کرد: پیش‌بینی یک بازی سخت را داشتیم. تیم بم نشان داده تیم خوبی است. نیمه اول را خوب شروع کردیم و از تیم بم نیز سر بودیم.
وی افزود: البته در این نیمه موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم که با سوت پایان افسوس آن را بیشتر می‌خوریم. بین دونیمه از بچه‌ها خواستیم به این نتیجه اکتفا نکنند چراکه بم نیمه اول را خوب شروع نکرد.
وی ادامه داد: علیرغم این یادآوری در نیمه دوم کمی به ریخته شدیم و اشتباهات فردی منجر شد که نتیجه را واگذار کنیم. به تیم بم تبریک می‌گویم. البته این نتایجی که ما در خانه به دست می‌آوریم خوب نیست و به دنبال جبران آن هستیم. درواقع ما محکوم‌به بردن هستیم تا از کورس مدعیان جدا نشویم.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص مصدومیت‌های زیاد تیمش گفت: مصدومیت‌های بازیکنان ما از بازی‌های ملی است. کمالی پارگی همسترینگ ملی دارد. کتف فاضلی از بازی مقابل انزلی در رفته است و همچنان این مشکل باقی‌مانده چرا که فرصت برای درمان کامل ندارد. 
شهبازی تصریح کرد: امیدوارم بتوانیم تیم را به شرایط مطلوبی که مدنظرمان است برسانیم در واقع امروز ما به هماهنگی بم و اشتباهات فردی بازیکنانمان باختیم.
کد خبرنگار:13042


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: