• یکشنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9710-3793-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

20 دی، آخرین مهلت ارسال مقاله به کنفرانس بازی‌های رایانه‌ای

مسئول هماهنگی‌های آکادمیک چهارمین کنفرانس بازی‌های رایانه‌ای گفت: آخرین مهلت ارسال مقاله به چهارمین کنفرانس ملی و دومین کنفرانس بین المللی "بازی‌های رایانه ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها"، 20 دی ماه است.

جواد راستی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان با اعلام این خبر، اظهار کرد: این کنفرانس با هدف حمایت و راهنمایی پژوهشگران و فعالان حوزه بازی‌های رایانه‌ای، دوم اسفندماه در دانشگاه کاشان برگزار می‌شود. 

وی با بیان اینکه بیستم بهمن آخرین مهلت ثبت نام برای حضور در این رویداد است، خاطرنشان کرد: پنجم بهمن نتایج داوری های اعلام می شود.علاقه مندان به شرکت در این کنفرانس می توانند به پایگاه اینترنتی cgco2019.kashanu.ac.ir مراجعه کنند.

مدير مركز بازي‌هاي رايانه‌اي دانشگاه اصفهان تصریح کرد: این کنفرانس جنبه‌های متفاوت پژوهش بازی از جمله روانشناسی، جامعه‌شناسی، علوم کامپیوتر، فناوری اطلاعات، هنر، علوم پزشکی، مدیریت، اقتصاد و سایر موضوعات مرتبط را در بر می گیرد.

وی با تاکید بر اینکه در این دوره از کنفرانس بازی های رایانه ای نگاه ویژه بر «توان‌بخشی شناختی و بازی‌های رایانه‌ای» شده است، افزود:  پژوهش‌های مرتبط با این حوزه نوین و کاربردی، جایگاه ویژه‌ای خواهند داشت.

راستی با بیان اینکه امسال سخنرانان و کارشناسانی از کشورهای مختلف در کنفرانس بازی های رایانه ای شرکت خواهند کرد، گفت: دکتر استفان پیاسکی (Stefan Piasecki) استاد جامعه‌شناسی و علوم سیاسی در دانشگاه North Rhine-Westphalia و دکتر سوفی روشه (Sophie Roche) از دانشگاه Heidelberg آلمان در این کنفرانس حضور خواهند داشت.

وی اظهار کرد: همچنین گزارشی از دستاوردهای مرکز تخصصی بازی های رایانه ای دانشگاه اصفهان نیز در این گردهمایی ارائه خواهد شد.

 کد خبرنگار:13037


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: