• یکشنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-5390-5
  • خبرنگار : 13023
  • منبع خبر : ----

عضو شورای عالی آموزش و پرورش استان اصفهان:

آسیب به معلم، آسیب به آینده است

نایب رییس شورای شهر و عضو شورای عالی آموزش و پرورش اصفهان گفت: معلمان اعتراض صنفی دارند و باید به آنها احترام گذاشته شود، آسیب به معلم، آسیب به آینده و جوانان است.

به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان، علیرضا نصر اصفهانی صبح امروز (یک‌شنبه) در جلسه علنی شورای اسلامی این کلانشهر اظهار کرد: حیات امروز شهر و کاهش هزینه‌های مادی، مالی و اجتماعی و فرهنگی نیازمند دیدبانی شهروندان و پویا بودن اصحاب جراید و شبکه‌های مجازی بوده و باید ورود این مجموعه‌های تاثیر گذار را به فال نیک بگیریم و از آنها درست استفاده کنیم.

وی ادامه داد: باید نقد منصفانه را پاس داریم و زمینه پرسشگری و نقادی را گسترش دهیم. اگر پروژه‌های عمرانی نقد و واکاوی می‌شود و اگر انتصابات تحلیل می‌شود و مرتب انفعالات شهری رصد می‌شود مدیریت شهری باید قدردان این فضا باشد و عوامل آن را تکریم کند.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: از مدیران شهری که با صبوری و خویشتن داری از این فضاها بدون ترش رویی عبور می‌کنند و با صبر بالا در راستای پویایی اجتماعی حرکت می‌کنند سپاسگزارم.

نصر اصفهانی ادامه داد: باید مراقب آبروی افراد باشیم و در دین ما نیز این موضوع مهم تلقی شده است و شخصیت حقوقی و حقیقی افراد محافظت شود. به عنوان فرهنگی بازنشسته بر خود لازم می‌دانم از همکاران عزیز که با بردباری و با نجابت و سختکوشی به آموزش مشغول اند سپاسگزاری کنم و به خاطر کمبود از آنها عذرخواهی کنم.

وی افزود: مشکلات صنفی خود را با تدبیر و از راه قانونی به مسئولان برسانند. معلمان همیشه در صحنه بوده‌اند و صف خود را از آشوب‌‌ها جدا کرده‌اند و همگان بدانند پاسداشت فرهنگیان در حقیقت پاسداشت علم و دانش است و هرگونه برخورد غیر معمول با آنها درست نیست.

نایب رییس شورای شهر تصریح کرد: اگر معلمان اعتراضی دارند صنفی است و به دنبال یادآوری تربیت نسلی مومن، دانا، توانا و کارآمد نیازمند ابرو مندی بوده و خسارت به آنها خسارت به آینده و جوانان این کشور است. 

نصر اصفهانی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در مناطق ۱۵ گانه تمام املاک خصوصی و دولتی که منجر به آلودگی بصری شدن شناسایی ضمن دعوت از مالکان نسبت به تعیین تکلیف آن اقدام کنند، یکی از آنها ساختمان پل مارنان است که زشت و زننده شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: