• دوشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9710-4692-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح :

نباید گفت برجام اروپایی بی فایده است چون مورد سو استفاده دشمن قرار می گیرد

معاون سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح  گفت: مسئولان اقتصادی نباید به فکر استراحت و تفریح باشند چرا که نمی‌توان مشکلات موجود در حوزه‌های مختلف کشور را با استراحت کردن حل کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان، سردار رسول سنایی امروز(دوشنبه) در نخستین  گردهمایی سیاسی فرماندهان و مدیران نیروهای مسلح استان اصفهان، اظهار کرد: بخشی از تعادل اقتصادی شکل گرفته در کشور مربوط به برخوردهای قاطع با مفسدان است و نباید در این امر دچار مصلحت اندیشی بیهوده شویم تا مفسدان اقتصادی و سیاسی فضای کار کردن را راحت گیرند.

معاون سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: امروز چشم امید دشمنان به اختلافات داخلی و تحریم‌های ثانویه‌ در حوزه های مختلف است برای مثال یکی از این تحریم ها بیمه نکردن نفت‌کش های ایرانی است و اگر نفت کشی بیمه نشود توانایی پهلو گرفتن را نخواهد داشت.

سنایی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب گفت: مسئولان اقتصادی نباید به فکر استراحت و تفریح باشند چرا که نمی‌توان مشکلات موجود در حوزه‌های مختلف کشور را با استراحت کردن حل کرد، اینکه امروز دشمن در حال فرار از سوریه است  به دلیل تلاش دلاور مردان ایرانی در بیرون از خاک کشور است که شبانه روز در حال فعالیت هستند. 

وی با اشاره به برجام اروپایی افزود: می دانیم در برجام اروپایی اتفاقی نخواهد افتاد، اما نباید اعلام کرد که فایده‌ای برای کشور ندارد چرا که ممکن است دشمنان از این لفظ سو استفاده کنند، علاوه براین ها سیاستمداران ایران باید راه های دیگر را در جهت پیشرفت اقتصادی مد نظر داشته باشند تا کشور بتواند از تحریم ها گذر کند. 

معاون سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: در برسی‌های اقتصادی باید اقداماتی انجام شود تا تحمل فضا برای مردم راحت باشد و می‌توان اشاره کرد شرایط سخت اقتصادی امروز خبر از خودکفایی اقتصادی در آینده می‌دهد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: