• پنجشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9710-17695-5
  • خبرنگار : 13094
  • منبع خبر : ----

شهدا باید الگوی واقعی جوانان ایران اسلامی باشند

امام جمعه آران و بیدگل گفت: انقلاب اسلامی ما با خون جوانان آبیاری شد و رشد کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در آران و بیدگل، آیت الله سید محمد موسوی شامگاه چهارشنبه در دیداربا جمعی از خانواده های شهدا در منزل شهیدان حاجی زادگان اظهار کرد: شهدا و خانواده های آنان هادیان واقعی دوران انقلاب و پس از آن هستند.

امام جمعه آران و بیدگل افزود: ما مدیون پدران و مادران شهدایی هستیم که با بصیرت خود پاره تن خود را برای اسلام و ایران به میدان جنگ فرستادند تا امروز با آسایش و آرامش زندگی کنیم.

موسوی تصریح کرد: باید کاری کرد که الگوی جوان امروز شهیدی باشد که از همه چیز خود گذشت تا استقلال ، ٱزادی و جمهوری اسلامی شعار اصلی انقلاب حفظ شود و احدی جرأت ایستادن در مقابل این شعار را نداشته باشد.

دیدن استقلال و خودکفایی کشور آرزوی خانواده شهدا است

همچنین فرماندار آران و بیدگل گفت: حفظ استقلال و نشر احکام اسلامی از دلایل  اصلی شهدا برای حضور در جبهه و جنگ بود.

اسماعیل بایبوردی اظهار کرد: امنیت ، اقتدار، خودکفایی و استقلال فعلی مدیون فداکاری، گذشت و جانبازی جوانان ایران زمین در طول تاریخ به خصوص انقلاب اسلامی است.

فرماندار آران و بیدگل افزود: خانواده شهدا هم چیزی جز استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی را در حول خودکفایی آرزوی خود قرار داده اند ، باید این شعارها به طور واقعی تحقق یابد و گرنه همه ما مدیون خون شهدا و جوانانی هستیم که برای این اهداف جان خود را برای اسلام و انقلاب دادند.

بایبوردی تصریح کرد: امروز اگر آرامش، امنیت و استقلال داریم به خاطر شما خانواده های شهداست که با امام راحل (ره)  پیمان بستید و برای حفظ و رشد اسلام و قرآن جوانان خود را به میدان های جنگ فرستادید تا مبادا دشمن به این کشور وارد شود، مدیون شماییم و باید قدر شما را بدانیم که اگر تفکر و بصیرت شما خانواده های شهدا نبود امروز باید تحت سلطه استکبار قرار می گرفتیم و هیچ اختیاری از خود نداشتیم.


فرماندار آران و بیدگل گفت: اگر صبر و استقامت شما نبود امروز در داخل کشور اسیر داعش، طالبان و تکفیری ها بودیم و باید برای تردد در شهر هم از آنها اجازه می گرفتیم ولی صبر، بصیرت و فداکاری شما عزیزان و رهنمودهای امام راحل(ره) و رهبر انقلاب نگذاشت فضای کشور آلوده به این گروهک ها و دشمنان قسم خورده اسلام شود و شما مردم آران و بیدگل هم در این جریان خوب نقش آفرینی کردید و سند ایثار ، فداکاری  و استقلال خواهی ایران را به وضوح نشان دادید.

بایبوردی به نقشه های دشمن برای ۴۰ سالگی انقلاب اشاره کرد و افزود: دشمن انواع نقشه ها را برای شکست ایران و انقلاب امتحان کرد، ولی به لطف خدا و همت مردم نتوانست موفق شود ، امروز هم فتنه و جنگ اقتصادی را برنامه ریزی کرده و باید همه هوشیار باشیم.

وی گفت: همه موفقیت های نظام با همراهی شما حاصل شده و شما بسان فانوس های انقلاب هستید که اگر روشنگری نکنید و نباشید با وجود بیراهه های زیاد ما راه را گم خواهیم کرد و انقلاب از مسیر اصلی و درست خود فاصله خواهد گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: