• جمعه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9710-18295-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه گلپایگان:

مسئولیت فرصتی برای چپاول و پر کردن کیسه‌ها نیست

امام جمعه گلپایگان گفت: مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی فرصتی برای خدمت است، طعمه نیست و فرصتی برای چپاول و پر کردن کیسه ها نیست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا منطقه اصفهان در گلپایگان حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی کرامتی در خطبه های نماز عبادی سیاسی این هفته شهرستان به سالروز ولادت حضرت زینب (س) اشاره نمود و  اظهار کرد: نه فقط برای زنان بلکه برای همه ما شجاعت،شهامت و علم و عبادت این بانوی اسلام اسوه و الگو بوده ولادت حضرت زینب(س)روز پرستار نامیده شده است این قشر زحمتکش در شرایط سخت و دشوار بهترین خدمات را ارائه می دهند، مشکلات و نابسمانی هایی در این بخش وجود دارد که مسئولان باید توجه کنند.

وی به سخنرانی مقام معظم رهبری در بین مردم قم اشاره نمود و  ادامه داد: قم در پیدایش انقلاب و تداوم آن و تثبیت نظام جمهوری اسلامی نقش محوری و مادری داشته است. انقلاب زاییده قم و حوزه مبارک علمیه قم است.جوانان قم باید هوشیار باشند، مردم قم باید توجه داشته باشند که حیله دشمن به نتیجه نرسد و قم همچنان باید کانون انقلاب باشد.

امام جمعه گلپایگان گفت: آمریکایی ها تلاش و برخی از شیفتگان آن ها در کشور اصرار دارند که وانمود کنند محاسبات غربی ها دقیق و خطاناپذیر است در حالی که اینطور نیست. من متاسف شدم وقتی دیشب شنیدم یکی از مقام های ارشد نظام گفتند که جنگ 8ساله برای این بود که برای ما مزاحمت هایی را ایجاد کنند نه اینکه نظام را از بین ببرند، این اشتباه است، تمام اسناد و مدارک نشان می دهد که صدام جنگ 8 ساله را برای براندازی نظام ما راه انداخت.

کرامتی افزود: جنگ 8ساله برای براندازی نظام بود، فتنه 88 و فتنه بنی صدر برای براندازی نظام بود ،آنها با صراحت می گویند ما می خواهیم ریشه ملت ایران را خشک کنیم. حواستان باشد تهدید های آمریکا و اروپا دل مردم و مسئولان را نلرزاند و اراده هایمان را ضعیف نکند.

وی اضافه کرد: مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی فرصتی برای خدمت است ،طعمه نیست ، فرصتی برای چپاول و پر کردن کیسه ها نیست.گرایش به اشرافی گری پیدا نکنید،گرایش به روحیه دولتمردان طاغوتی پیدا نکنید.معیشت مردم اهتمام ویژه می خواهد ،اساسی ترین کار دولت در شرایط کنونی معیشت مردم است اگر کسی به معیشت مردم توجه نداشته باشد در راستای اهداف دشمن گام بر می دارد.

کدخبرنگار:13083


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: