• جمعه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9710-18795-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

پیروزی فرش آسایش برابر پاس تهران در لیگ ۲

سرمربی فرش ٱسایش آران و بیدگل گفت: تمام تلاشمان را کردیم که لیگ را برای مردم آران و بیدگل با خاطره ای خوب به پایان برسانیم و به این هدف با زدن ۹ گل به تیم پاس تهران از قوی ترین تیم های گروه و لیگ ۲ رسیدیم.


علی زندی پور در گفت و گو با خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در آران و بیدگل در خصوص بازی اظهار کرد: قسمت نبود از گروه صعود کنیم ،حالا افسوس امتیازات از دست رفته نیم فصل اول را می خوریم ولی برای تیمی که تازه راه خود را پیدا کرده چندان ضعیف نیست.


وی افزود: خدا را شکر تیم قعر نشین دور رفت که فرش آسایش بود در دور برگشت بازی ها تیم های پاس تهران و دلسوختگان قم را که از این گروه به مرحله پایانی صعود کردند با حمایت هواداران آران و بیدگلی گلباران کند و فقط به خاطر تفاضل کمتر صعود نکردیم و این مایه افتخار بنده و همکارانم هست که تا لحظه آخر مردم آران و بیدگل با ما بودند.  


زندی پور ادامه داد: امروز ثابت شد فوتسال با گوشت،پوست و خون مردم آران و بیدگل عجین شده و نوید بخش روزهای روشن برای ورزش و فوتسال این شهر است و اگر حمایت هواداران ما نبود نمی توانستیم تیم های صعود کننده را ببریم آن هم با هوادارانی که همه تیم ها به قدرت آنها اعتراف کردند که هم فهیم هستند و هم ادب را رعایت کردند.


وی گفت: در پایان از حمایت مردم خوب و بزرگوار آران و بیدگل و  تلاش های مدیریت تیم جناب رحمانی و فرزندان که با حمایت مالی و معنوی ما را تا پایان همراهی کردند تشکر می کنم. 

کدخبرنگار :13094

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: