• یکشنبه ۱۱ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 981-7895-5
  • خبرنگار : 13094
  • منبع خبر : ----

ورود بیش از ۹۰ هزار گردشگر به آران و بیدگل

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آران و بیدگل گفت: در دور اول سفرهای نوروزی شاهد حضور بیش از ۹۰ هزار گردشگر در شهرستان بودیم.

مجید نوری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در آران و بیدگل، اظهار کرد: با بهبود شرایط و زیرساخت‌های گردشگری امسال از ۲۹ اسفند تاکنون شاهد حضور بیش از ۹۱/۸۲۷ گردشگر و مسافر نوروزی در سطح شهرستان بوده‌ایم.

وی افزود: با حضور این تعداد که در دور اول سفرهای نوروزی اتفاق افتاده شاهد رشد ۱۰ درصدی گردشگری بودیم که از این تعداد حدود ۲۰ هزار نفر در سطح شهرستان و در اقامتگاه‌های بوم گردی، ستاد اسکان و هتل‌ها اقامت داشتند و از آثار و جاذبه‌های شهرهای زیرزمینی سفید شهر، نوش‌آباد و کویرهای سیازگه ابوزیدآباد و مرنجاب آران و بیدگل بازدید کردند.

رئیس اداره میراث آران و بیدگل ادامه داد: امسال با اضافه شدن شهر زیرزمینی طسمیجان و مهرکده نرسه در شهر سفید شهر شاهد حضور بیشتر گردشگران بودیم و رقابت جالبی برای حضور گردشگران در سطح شهرستان اتفاق افتاده که به شور و نشاط شهرستان و پویایی گردشگری کمک کرد.

نوری ادامه داد: در حوزه اقامت گردشگران نسبت به سال قبل ۷۱ درصد و در حضور و بازدید گردشگران ۱۰ درصد رشد شاهد بودیم و در این آمار شهر زیرزمینی نوش‌آباد با حضور بیش از ۲۲ هزارنفری گردشگران با ۳۵ درصد رشد نسبت به سال قبل در صدر جذب آمار گردشگری آران و بیدگل بوده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: