• دوشنبه ۱۲ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 981-8595-5
  • خبرنگار : 13095
  • منبع خبر : ----

کشف و انهدام سه پاتوق مواد مخدر در اردستان

فرماندهی انتظامی شهرستان اردستان از کشف و و انهدام تعداد سه پاتوق مواد مخدر و دستگیری سه متهم در شهرستان اردستان خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان، سرهنگ غلامرضا هاشمی زاده، اظهار کرد: در جهت اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده، مراتب از طریق مرکز فرماندهی و کنترل به کلیه یگان‌های انتظامی تابعه شهرستان ابلاغ شد.

وی افزود: ماموران فرماندهی انتظامی بخش زواره پس از شناسایی و اخذ حکم قضایی تعداد یک باب پاتوق مواد مخدر را مورد بازرسی قرار دادند. در بازرسی از پاتوق مذکور تعداد یک نفر متهم درحال استعمال مواد مخدر دستگیر و مقادیر قابل توجهی مواد مخدر از نوع شیشه، تعدادی آلات استعمال و توزیع مواد مخدر و همچنین یک سری تجهیزات کامل دریافت امواج ازماهواره کشف و ضبط شد.

فرماندهی انتظامی شهرستان اردستان در ادامه از شناسایی و انهدام تعداد یک باب پاتوق مواد مخدر در روستای بقم از توابع بخش مرکزی اردستان خبر داد.

هاشمی زاده گفت: در بازرسی از پاتوق مذکور تعداد یک نفر متهم دستگیر و مقادیری زیادی مواد مخدر از نوع تریاک و تعدادی آلات استعمال توزین مواد مخدر کشف و ضبط شد.

وی از انهدام یک پاتوق مواد مخدر در راستای پاکسازی نقاط آلوده در شهر زواره خبر داد و گفت: در این راستا ماموران فرمانده انتظامی بخش زواره با همکاری پلیس تخصصی پس از شناسایی و اخذ حکم قضایی تعداد یک باب پاتوق مواد مخدر را کشف و مقادیری مواد مخدر از نوع شیره تریاک را ضبط و یک نفر متهم را دستگیر کردند.

فرماندهی انتظامی شهرستان اردستان با بیان اینکه کشف پاتوق مواد مخدر در شهرستان افزایش قابل توجهی داشته است، خاطرنشان کرد: هر سه متهم همراه با پرونده متشکله و مواد مکشوفه جهت تعیین تکلیف تحویل مقامات قضایی شدند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: