• سه شنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 981-1392-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

کوهکن:

مجلس از حیثیت سپاه دفاع می‌کند

یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدام آمریکا برای قراردادن سپاه در فهرست گروههای تروریستی گفت: دفاع از سپاه برای جمهوری اسلامی ایران و خصوصاً مجلس حیثیتی است و ما از هر اقدامی علیه آمریکا استفاده خواهیم کرد.

محسن کوهکن در گفت‌وگو با ایسنا، در واکنش به اقدام آمریکا علیه سپاه ایران اظهار کرد: این از عجایب روزگار است که یک کشور ارتش قانونی و نیروی نظامی کشوری را جزء سازمان‌های تروریستی قرار می‌دهد. قطعاً جمهوری اسلامی ایران به این اقدام واکنش نشان خواهد داد.

وی افزود: اگر ارتشی جزو سازمان‌های تروریستی قرار گیرد باید با برخورد واقع بینانه عملکرد ۳۰ – ۴۰ سال اخیر ارتش آمریکا در نقاط مختلف را ارزیابی کرد و آنها را در این فهرست قرار داد.

این نماینده مجلس ادامه داد: با این اقدام آمریکایی‌ها علیه سپاه پاسداران، قطعاً مجلس برای دفاع از سپاه ورود خواهد کرد و با شدت بیشتری با این اقدام مقابله به مثل می‌کنیم.

کوهکن یادآور شد: آمریکا باید به سوابق چند سال گذشته خود برگردد و ببیند اگر مصالح مردم کشورهای عراق و افغانستان نبود و ایران در چارچوب مشخص شده همکاری نمی‌کرد امروز آنها تابوت‌های بیشتری از سربازان آمریکایی را داشتند.

وی در پایان گفت: حال که آمریکایی‌ها دست به چنین بازی خطرناکی زدند، برای جمهوری اسلامی و خصوصاً مجلس دفاع از سپاه حیثیتی است و از هر اقدامی علیه آمریکا استفاده خواهیم کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: