• یکشنبه ۲۵ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 981-14695-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

تامین بیش از ۲۰۰۰۰متر مربع فرش برای مناطق سیل زده کشور

رئیس کمیته امداد امام (ره) آران و بیدگل گفت: با همکاری شهرهای کاشان و آران و بیدگل بیش از ۲۰۰۰۰متر مربع فرش برای مناطق سیل زده جمع آوری و ارسال خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در آران و بیدگل ، در مراسمی که شامگاه  شنبه با حضور امام‌جمعه و نماینده ولی‌فقیه در کاشان، فرمانداران شهرهای کاشان و آران و بیدگل، در دفتر امام‌جمعه کاشان برگزار شد حسن اسماعیلی- رئیس کمیته امداد امام (ره) آران و بیدگل به نمایندگی از آیت‌الله نمازی- امام‌جمعه کاشان و مسئولان دو شهرستان مسئول پیگیری تأمین بیش از ۲۰۰۰۰ متر مربع فرش برای ارسال به مناطق سیل زده شد.

رئیس کمیته امداد امام (ره) آران و بیدگل در این خصوص به خبرنگار ایسنا، گفت: به جهت صنعتی بودن شهرهای کاشان و آران و بیدگل پیگیر برنامه‌ریزی برای جمع‌آوری و ارسال حدود ۲۰۰۰۰ مترمربع فرش برای مناطق زلزله‌زده هستیم.

حسن اسماعیلی به فعالیت کمیته امداد در طول روزهای پس از سیل پرداخت و اظهار کرد: در روزهای اولیه سیل با کمک مردم و خیران شهرستان بیش از ۱ میلیارد و سیصد میلیون ریال کمک نقدی و غیر نقدی به مناطق سیل‌زده خوزستان و لرستان ارسال کردیم که شامل ۱۳۰ میلیون ریال کمک نقدی مردم و خیران آران و بیدگل و حدود ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال کمک‌های غیر نقدی از قبیل لباس، وسایل منزل، پتو و مواد غذایی بوده است.

وی ادامه داد: در این حوادث از طرف مردم و خیران کاشان بیش از ۱ میلیارد و دویست میلیون ریال و شهر راوند بیش از ۲۵۰ میلیون ریال به مردم سیل‌زده کمک شد. با همکاری واحدهای صنعتی تولید فرش شهرهای کاشان و آران و بیدگل بیش از ۲۰۰۰۰مترمربع فرش برای مناطق سیل‌زده جمع‌آوری و ارسال خواهیم کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: