• سه شنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 981-15795-5
  • خبرنگار : 13093
  • منبع خبر : ----

مدیر بنیاد مسکن نطنز خبر داد:

اختصاص7.6 میلیارد ریال اعتبار طرح‌های روستایی در نطنز

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نطنز گفت: برای اجرای طرح‌های هادی روستایی در روستاهای شهرستان نطنز، 7.6 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است.
 
مصطفی رضازاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه اصفهان در نطنز، اظهار کرد: سال گذشته برای اجرای طرح‌های هادی روستایی در شهرستان نطنز، 7 میلیارد و 677 میلیون ریال اعتبار اختصاص یافت. همچنین تعداد روستاهایی که این میزان بودجه برای آن‌ها اختصاص یافته و در طرح هادی بوده‌اند، 14 روستا بوده که این میزان اعتبار یعنی 7 میلیارد و 677 میلیون ریال تخصیص یافته است.

وی گفت: 350 مورد استعلام برای صدور مجوز ساخت و ساز در محدوده روستاها، تهیه یک مورد طرح هادی و بازنگری 3 مورد طرح هادی روستاهای شهرستان نطنز برخی از اقدامات سال گذشته این نهاد است.

رضازاده تصریح کرد: برخی دیگر از اقدامات انجام شده در سال گذشته این مرکز، 54 هزار مترمربع اجرای آسفالت در 14 روستا با 334 تن قیر رایگان، ارائه 292 فقره تسهیلات بهسازی مسکن، 33 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه و 6 فقره تسهیلات پرداختی بلاعوض است.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نطنز، خاطرنشان کرد: زمین‌های تملک شده توسعه مسکونی روستاها به میزان 9 هکتار، اخذ اسناد اراضی تملک شده به میزان 10.5 هکتار و واگذاری 33 پلاک زمین مسکونی برخی از اقدامات در حوزه امور زمین بنیاد مسکن نطنز است.

وی، گفت: در حوزه صدور اسناد مالکیت در اجرای قانون ساماندهی اقداماتی از قبیل صدور 39 جلد اسناد مالکیت روستایی و صدور اسناد مالکیت شهری به تعداد 209 جلد در یک سال گذشته انجام شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: