• چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۹
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 981-14188-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

حدادی فر:
این بازی برای دیگر تیم ها مهم بود

کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن پس‌ از بازی با پرسپولیس گفت: به نظر من بازی کیفیت آنچنانی نداشت و هر دو تیم بازی مستقیم انجام دادند.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان، قاسم حدادی فر پس از دیدار با پرسپولیس اظهار کرد: بازی سختی برای هر دو تیم بود. به نظر من بازی کیفیت آنچنانی نداشت و هر دو تیم بازی مستقیمی داشتند. این بازی برای دیگر تیم ها مهم شده بود. خدا را شکر توانستیم بازی پایاپایی کنیم. 

وی افزود: از هوادارنمان عذرخواهی می کنم که نتوانستیم بازی همیشگی خودمان را انجام دهیم و ان شاءالله در بازی های بعدی جبران کنیم. ان شاءالله در بازی با الوصل هواداران حمایت کنند.

حدادی فر همچنین ادامه داد: بازی فیزیکی بود و ما دو مهاجم سر زن داشتیم و بازی سختی برای ذوب آهن بود چون در مسافت باید رفت و آمد می کردیم. 

وی در رابطه با داوری ادامه داد: داوری خوب بود اما بعضی صحنه ها از دست ایشان در رفت.

وی در خصوص اختصاص یافتن بیش از ۵۰ درصد ورزشگاه به پرسپولیسی ها افزود: همیشه می‌گویند میزبان باید سهم بیشتری داشته باشد اما تجربه چندین ساله من مثل امروز بود.

حدادی فر در رابطه با حواشی پایان بازی گفت: اتفاق خاصی میان بازیکنان ما و شجاع نیافتد و وقتی هم پایان بازی از آن ها پرسیدم گفتند چیزی نبوده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: