• پنجشنبه ۲۹ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 981-7091-5
  • خبرنگار : 13094
  • منبع خبر : ----

فرماندار آران و بیدگل:

سرمایه گذاران، قهرمانان ملی امروز کشور هستند

فرماندار آران و بیدگل گفت: در شرایط سخت اقتصادی امروز سرمایه گذارانی که به اشتغال و رونق تولید کمک می کنند، قهرمان ملی هستند.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در آران و بیدگل، اسماعیل بایبوردی شامگاه گذشته (چهارشنبه) در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان آران و بیدگل، اظهار کرد: این شهرستان با داشتن حدود ۸۰۰ شرکت و واحد تولیدی و صادرات سالانه بیش از ۱۰۰ میلیون دلار کالا به کشورهای دیگر جهان به سنبل رونق تولید در کشور تبدیل شده است.

وی با اشاره به میزان صادرات آران و بیدگل به سایر نقاط دنیا، تصریح کرد: فرش ماشینی این شهرستان با 81 میلیون و 738 هزار دلار نزدیک به 65 درصد از مجموع صادرات و میلگرد با ارزش ریالی 43 میلیون و 638 هزار دلار نزدیک به 34 درصد صادرات شهرستان آران و بیدگل را به خود اختصاص می دهند.

فرماندار آران و بیدگل به تشکیل ۸۰ پرونده سرمایه گذاری در هفت ماه گذشته این شهرستان اشاره کرد و گفت: رقم این سرمایه گذاری ها از ۲۰ تا ۲۰۰ میلیارد ریال است و به شدت پیگیر به ثمر رسیدن آن هستیم تا شاهد رونق بیشتر تولید و صنعت آران و بیدگل باشیم.

وی تصریح کرد: آران و بیدگل با بیش از ۷۰۰ واحد تولید فرش ماشینی و تولید سالانه ۵۰ میلیون مترمربع فرش ماشینی به قطب تولید فرش کشور و حتی جهان تبدیل شده که از این شرایط، شهرستان منحصر به فردی در کشور است.

بایبوردی با بیان اینکه با توطئه های دشمنان قسم خورده در شرایط سخت اقتصادی قرار گرفته ایم، افزود: رهبر فرزانه انقلاب با رهبری حکیمانه خود و با توجه به شرایط موجود، امسال را سال «رونق تولید» نامگذاری کرده اند تا توطئه دشمنان که معیشت و اقتصاد را نشانه رفتند، خنثی کنند.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: