• پنجشنبه ۲۹ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 981-7291-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

استاندار اصفهان:

ارتش تجلی جلال و جمال خداوند است

استاندار اصفهان گفت: ارتش های جهان در خدمت سلطه طلبی ها و جاه طلبی های شخصی هستند، اما ارتش جمهوری اسلامی الهی است و با ملت شریف ایران همگام است.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، عباس رضایی امروز (پنجشنبه) در مراسم رژه روز ارتش، اظهار کرد: سخنرانی در جمع عمل کنندگان به حق و حق گرایان سخنرانی بسیار مشکل است، چراکه باید از حق سخن گفت و چون ارتشیان عمل کنندگان به حق هستند که این سختی این سخنرانی را دوچندان می‌کند.

وی ادامه داد: وظیفه مهم و اساسی دولت ها سلامت و امنیت است، امنیت برعهده برادران نظامی اعم از نیروی انتظامی، سپاه پاسداران و ارتش قهرمان است که از آرمان های این ملت بزرگ دفاع می کنند، ارتش تجلی جمال و جلال خداوند است.

استاندار اصفهان تصریح کرد: این جا است که اگر حادثه های طبیعی اتفاق بیفتد نیروهای مسلح نظام مقدس جمهوری اسلامی همگام با مردم و در شرایطی جلوتر از مردم فعالیت می کنند چه بسا فعالیت نیروهای نظامی را در حوادث اخیر به خوبی دیدیم.

رضایی با اشاره به حوادث سیل اخیر در کشور، گفت: امروز نیروهای قهرمان سپاه و ارتش اصفهان در لرستان حضور دارند و به خدمتگزاری مشغول هستند، قبل از انقلاب نیز نیروهای خدوم و متعهد در ارتش حضور داشتند که شهید صیاد شیرازی از نیروهای خدوم ارتش بودند.

وی تاکید کرد: امروز ارتش در جهت پیشرفت ایران در تمام زمینه قدم به میدان گذاشته است، ارتش های جهان در خدمت سلطه طلبی ها و جاه طلبی های شخصی هستند، اما ارتش جمهوری اسلامی الهی است و با ملت شریف ایران همگام است.

استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: ارتش های کشورهای دیگر ترسو هستند و در مقابل ایران اسلامی هر روز به بهانه های مختلف رجزخوانی های خنده دار دارند. یک روز بحث تحریم و یک روز دیگر یاوه گویی می کنند در مورد عزیزان پاسدار و همه اینها به خاطر ترسی است که از اقتدار نظام جمهوری اسلامی دارند.

به گزارش ایسنا، درحاشیه مراسم رژه روز ارتش به دلیل نبود هماهنگی ها و ضعف ماموران اجرایی با اینکه اسامی خبرنگاران و عکاسان خبری از پیش اعلام شده بود، برخوردهایی انجام گرفت که به هیچ عنوان در شان عکاسان خبری و خبرنگاران نبود، به سبب این موضوع و همچنین به دلیل جایگاه نامناسب و عدم هماهنگی، تمام عکاسان خبری از عکاسی در این مراسم اجتناب کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: