• شنبه ۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 982-2294-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دو کارگاه و یک نشست تخصصی در جشنواره داستان کوتاه زاینده رود برگزار می‌شود

کارگاه‌های "لحن در داستان؛ شکستن سکوت متن" و "اسطوره، اسطوره پردازی و اسطوره زدایی در ادبیات" و نشست تخصصی داستان اصفهان ۹ و ۱۰ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان و به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد اصفهان، دبیرخانه سومین جشنواره داستان کوتاه زاینده رود، دو کارگاه و یک نشست تخصصی در روزهای اختتامیه برگزار می‌شود.

"لحن در داستان؛ شکستن سکوت متن" عنوان کارگاه اول است که در روز دوشنبه نهم اردیبهشت ماه 1398 از ساعت 10 تا 12 در تالار اندیشه واقع در معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی برگزار می‌شود. مدرس این کارگاه، احمد ابوالفتحی خواهد بود.

عصر دوشنبه، نشست تخصصی "نشست داستان اصفهان" با حضور دکتر سلیمی در مرکز آفرینش های ادبی قلمستان واقع در باغ غدیر برگزار می شود. این نشست از ساعت 17 آغاز می شود و تا ساعت 19 ادامه خواهد داشت.

کارگاه سوم از مجموعه کارگاه های سومین جشنواره داستان کوتاه زاینده رود، صبح روز سه شنبه، 10 اردیبهشت ماه 1398 برگزار خواهد شد. عنوان این کارگاه "اسطوره، اسطوره پردازی و اسطوره زدایی" است که توسط نفیسه مرادی ارایه می شود. این کارگاه نیز در تالار اندیشه واقع در معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی برگزار می‌شود.

همچنین مراسم اختتامیه و اعلام برگزیدگان در روز سه شنبه دهم اردیبهشت ماه از ساعت 14 در تالار شهید آوینی واقع در دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، شرکت در همه برنامه‌های این دور از جشنواره داستان کوتاه زاینده رود برای عموم آزاد است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: