• دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 982-9395-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نطنز خبر داد؛

فعالیت 80 مبلغ دینی در مساجد نطنز در ایام ماه رمضان

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نطنز گفت: در ایام ماه مبارک رمضان، 80 مبلغ و مبلغه دینی در مساجد شهرستان نطنز به فعالیت می‌پردازند.

ابوالفضل مجیدی تبار در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه اصفهان در نطنز، اظهار کرد: به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان، 80 نفر مبلغ و مبلغه دینی در مساجد سراسر شهرستان نطنز فعالیت می‌کنند.

وی افزود: از این تعداد 80 نفر، 73 نفر مبلغ آقا و 7 نفر مبلغه خانم هستند که 30 نفر بومی و بقیه از دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و قم و همچنین اداره اوقاف و امور خیریه در ایام رمضان ما را یاری خواهند کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نطنز، گفت: اکثر این مبلغان فقط در ایام ماه رمضان در مساجد روستاها و شهرها مستقر هستند، ولی تعدادی در ایام تابستان و سپس در ایام محرم‌الحرام هم در مساجد حاضر خواهند بود.

وی تصریح کرد: در این ایام بیان مسائل شرعی و دینی و همچنین تبیین گام دوم انقلاب اسلامی از منویات مقام معظم رهبری در سه شاخه خودسازی، جامعه سازی و تمدن سازی به صورت ویژه توسط مبلغان برای همه اقشار جامعه تبیین خواهد شد.

مجیدی تبار خاطرنشان کرد: امیدواریم که در ایام ماه مبارک رمضان با اعزام مبلغان به سراسر شهرستان نطنز، در مسائل شرعی و دینی گره‌گشا و هدایتگر اقشار جامعه باشیم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: