• دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 982-9495-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

اردوی تیم ملی هاکی بانوان در خمینی‌شهر

اردوی تیم ملی هاکی بانوان کشور برای حضور در مسابقات جام ملت‌های داخل سالن آسیا در خمینی‌شهر در حال برگزاری است.

عطار- نایب رییس فدراسیون هاکی در حاشیه بازدید از اردوی تیم ملی هاکی بانوان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در خمینی‌شهر، گفت: این اردوی آماده‌سازی 7 روزه است و تا 17 اردیبهشت‌ماه در خمینی‌شهر ادامه دارد.

وی افزود: مسابقاتی که پیش رو داریم مسابقات جام ملت‌های آسیا است که در کشور تایلند از 20 تا 30 تیرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

نائب رئیس فدراسیون هاکی کشور در مورد آماده‌سازی تیم ملی برای شرکت در این مسابقات، گفت: تاکنون سه دوره اردوی تیم ملی را پشت سر گذاشته‌ایم و اکنون در اردوی چهارم به سر می‌بریم و سه اردوی دیگر نیز پیش رو داریم. این اردوها با 40 نفر شروع شده و در هر مرحله با ریزش افراد به 19 نفر رسیده است که در نهایت تیم با 12 نفر به مسابقات آسیایی اعزام خواهد شد.

وی با اشاره به اهمیت توسعه مدارس هاکی و رشد این ورزش در پارک‌ها و مدارس در مورد پتانسیل‌های ورزش هاکی خمینی‌شهر، گفت: وقتی خمینی‌شهر میزبان اردوی تیم هاکی بانوان شد مایه تعجب خیلی‌ها بود چون فکر نمی‌کردند این شهر امکانات و پتانسیل برای برگزاری اردو داشته باشد.

عطار در مورد کمبودهای هاکی این شهرستان، گفت: از کمبودهای این شهرستان در زمینه هاکی نداشتن وسایل ورزشی از جمله چوب، توپ و لباس دروازه‌بانی است که اگر در اختیار آن‌ها قرار بگیرد به سرعت می‌توانند در این رشته پیشرفت کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: