• چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 982-8994-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

وداع با پسر مودب موسیقی

زاده 15 تیر 1362 در شیراز، صبح 25 اردیبهشت، در شاهین شهر به خاک و به خاطره تک تک دوستدارانش سپرده شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا - منطقه اصفهان، آنکه طنین صدایش هماره در گوش هاست، اینجا، روبروی خانه هنرمندان اصفهان، ساکت و آرام، پیچیده در پارچه ای سپید غنوده. غم است که موج می زند، بغض است که می شکند و اشک است که می چکد و می ریزد.

حالا وقت گفتنِ پدر از پسر است، گفتن از خوبی ها و لبخندهایش: دو روز پیش، برای آخرین بار لبخند زد، با همه بدحالی. از من و مادرش تشکر کرد که در این سال های کم شمار از او مراقبت کرده ایم و عذر خواست که نتوانسته مراقب ما باشد.

حمدلله صفوی بغضش را فروخورد و ادامه داد: من و مادرش تمام تلاشمان را کردیم تا بماند اما در نهایت تسلیم اراده پروردگار شدیم. به بهنام هم گفتم خودت را تسلیم خواست خدا کن و آرام بگیر. آخرین اشک های پسرم را  بعد از گفتن این جمله، به چشم دیدم.

اگر چه بهنام معتقد بود که سعی کرده در طول عمرش به هیچکس بدی نکند و من هم شاهد عشق و علاقه بسیار او به همه مردم بودم اما جا دارد اینجا درخواست کنم اگر کسی از او ناراحت است، بهنام را ببخشد.

می دانم که وقت کوچ هر کس روزی فرا می رسد و فقدان او را اتفاقی ناخوشایند نمی دانم. بلکه خوشحالم، چون بهنام دیگر سخت و سنگین نفس نمی کشد.

صدای شیون و گریه که کمتر شد با صدایی بلند گفت: بهنام نمرده است، اگر اندوهی هست، اندوه دوری است وگرنه او همیشه، با آهنگ هایش در میان مردم  زندگی می کند.

معاون فرهنگی هنری اداره کل ارشاد نیز در این مراسم، اینگونه سخن راند؛ آنها هم در شادي مردم و هم در غم مردم حضور دارند و حضور در چنين جمعيت عظيمي نيز نشان از اين موضوع دارد. موضوع بهنام صفوي امروز مرگ نيست بلكه فقط زندگي امروز و تبديل شده او از يك زندگي زميني به يك زندگي آسماني رسيده است. اندوهي كه امروز براي بهنام صفوي وجود دارد اندوه فراغ است.

مجری برنامه عکسی از بهنام صفوی را در برابر محمدعلی جعفری معاون ارشاد می‌گیرد و می‌گوید: اخلاق، مرام و در كنار مردم بودن از اخلاقيات مرحوم صفوي بود.

به گزارش ايسنا، مراسم وداع با پيكر بهنام صفوي امروز از مقابل خانه هنرمندان اصفهان با حضور خيل عظيم هنردوستان اصفهان برگزار شد. در اين مراسم زانيار خسروي، سيروان خسروي، مهدي مقدم و شهاب رمضان حضور داشتند و به خانواده صفوي تسليت گفتند، تشییع پیکر این هنرمند در شاهین شهر انجام شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: