• چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 982-15095-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فرماندار آران و بیدگل:

روابط عمومی و رسانه دو عنصر مهم دانایی جامعه امروز است

فرماندار آران و بیدگل گفت: دانایی حق طبیعی و بدیهی مردم در جامعه امروز است‌ و روابط عمومی و رسانه دو عنصر مهم در این خصوص هستند.

به گزارش خبرنگار ایسنا - منطقه اصفهان در آران و بیدگل، اسماعیل بایبوردی ظهر امروز(چهارشنبه) در سالن اجتماعات فرمانداری در نشست با مسئولان روابط عمومی ادارات، اظهار کرد: انتقال دانایی و آگاهی وظیفه اصلی روابط عمومی‌ها در ادارات و سازمان‌ها برای همسویی مردم و مسئولان است.

وی افزود: مردم حق دارند از فعالیت دستگاه‌ها مطلع شوند و نقطه نظرات و ضعف‌ها را به دستگاه‌ها انتقال دهند و این افراد در صدد رفع مشکل و نقص دستگاه و سازمان باشند.

فرماندار آران و بیدگل نقش مهم روابط عمومی‌ها در سازمان‌ها را مورد تأکید قرار داد و گفت: روابط عمومی‌ها از اجزای مهم و تأثیرگذار جامعه سیاسی هستند و با فعالیت درست و اصولی خود سازمان را از بحران خارج و یا دچار سخت‌ترین مشکلات و بحران‌ها می‌کنند، این نشان از عمق نقش‌آفرینی روابط عمومی‌ها در جوامع امروزی به خصوص جوامع پیشرفته است.

وی ادامه داد: وحدت آفرینی، هم سویی مردم و مسئولان، انتشار حس نشاط و امید، نشان دادن نقاط قوت سازمان و کمک به رفع نقاط ضعف آن، ارتباط مستمر با بدنه سازمان و مردم از مهم‌ترین رسالت‌های روابط عمومی‌ها در جوامع به خصوص جوامع در حال پیشرفت است.

بایبوردی تصریح کرد: در جامعه ما باید روابط عمومی‌ها و به خصوص رسانه‌ها که از ارکان پیشرفت جوامع هستند دنبال گسترش حس امید، آرامش و مهربانی است، در واقع رسانه و روابط عمومی‌ها عاملان و ناقلان دانایی و آگاهی هستند که با اطلاع رسانی دقیق و پیگیری مشکلات مسیر پیشرفت جامعه را هموار می‌کنند و باید در این مسیر حکومت‌ها هم به این حوزه احترام بگذارد تا سرعت پیشرفت بالاتر رود.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: