• پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 982-5593-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دبیر شورای اسلامی شهر نجف آباد:

استعفای شهردار نجف‌آباد در حال بررسی /حق نپذیرفتن استعفا برای شورای شهر محفوظ است

دبیر شورای اسلامی شهر نجف آباد گفت: مسعود منتظری شهردار نجف آباد استعفا نامه خود را به هیات رئیسه شورای اسلامی شهر نجف آباد تقدیم کرده است و پذیرش یا عدم پذیرش این استعفا منوط به رای اعضای شورای اسلامی شهر نجف آباد است.

مهدی حاج صادقیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در نجف آباد با تایید خبر استعفای مسعود منتظری از سمت شهردار نجف آباد، گفت: شهردار نجف آباد طی نامه‌ای به شورای اسلامی شهر، حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی را به عنوان تنها دلیل خود برای استعفا از این سمت اعلام کرده است.

وی افزود: پذیرش یا عدم پذیرش این استعفا صرفا منوط به رای اعضای شورای شهر است که این موضوع در حال بررسی است.

حاج صادقیان حق نپذیرفتن این استعفا را برای اعضای شورای شهر محفوظ دانست و خاطر نشان کرد: در جلسه ای که دوشنبه هفته آینده برگزار می‌شود، تصمیم گیری نهایی در این باره انجام و نتیجه آن اعلام خواهد شد.

دبیر شورای اسلامی شهر نجف آباد گفت: منتظری در حالی از سمت خود استعفا کرد که برنامه چهار ساله به شورا ارائه داده بود و این موضوع تاثیر بسزایی در انتخاب وی به عنوان شهردار نجف آباد داشت.

حاج صادقیان بدون اشاره به گزینه‌های احتمالی برای جانشین منتظری به عنوان شهردار جدید شهر نجف آباد، اظهار کرد: چندین گزینه برای جانشینی وی  وجود دارد که اعضای شورای شهر همگی در حال بررسی هستند تا بتوانند بهترین گزینه را انتخاب کرده تا دیگر شاهد چنین مواردی نباشند.

به گزارش ایسنا، شنیده‌ها حاکی از آن است که نام محمد مغزی قائم مقام و معاون شهردار نجف آباد، به عنوان قوی ترین گزینه جهت تصدی پست شهردار نجف آباد مطرح است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: