• یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 982-17195-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

آمادگی کامل پایگاه انتقال خون نجف آباد در شب های قدر

رئیس پایگاه انتقال خون شهرستان نجف‌آباد از آمادگی کامل برای دریافت خون از اهدا کنندگان در شب های قدر خبر داد.

غلامرضا مهدیه در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در نجف‌آباد از آمادگی کامل پایگاه انتقال خون شهرستان نجف‌آباد برای خون‌گیری در شب های قدر خبرداد و اظهار کرد: ‌با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، در شب‌های بیست و یک و بیست و سوم ماه مبارک رمضان پذیرای اهدا کنندگان هستیم.

وی افزود: فرآیند نوبت دهی از اذان مغرب آغاز می‌شود. کافی است اهدا کنندگان ابتدا نوبت تهیه کنند سپس بر اساس ساعتی که برای آن‌ها مشخص می‌شود به پایگاه مراجعه کنند تا علاوه بر مدیریت زمان،‌ خدمات بهتری را دریافت کنند.

رئیس پایگاه انتقال خون نجف‌آباد، خاطرنشان کرد: از افرادی که دچار بیماری‌های خاص هستند یا داروی خاصی مصرف می‌کنند و همچنین از اهدا کنندگانی که برای نخستین بار مراجعه می‌کنند خون‌گیری انجام نمی‌شود. سایر افراد برای قرار گرفتن در سیکل معاینه و خون‌گیری کارت شناسایی معتبر عکس‌دار همراه داشته باشند.

مهدیه، سطح ذخیره بانک خون شهرستان نجف‌آباد را مناسب ارزیابی کرد و گفت: ‌با وجود اینکه تعداد اهداکنندگان در ماه مبارک رمضان کاهش پیدا می‌کند مشکلی در تأمین خون مصرفی نداریم و ذخیره بانک خون شهرستان در سطح قابل قبولی قرار دارد.

وی افزود:‌ در طول سال 13هزار نفر اهدا کننده مستمر مراجعه می‌کنند که از این تعداد 10هزار نفر واجد شرایط اهدا هستند. وجود جمعیت 72درصدی در اهداکنندگان خون باعث شده تا در این مورد دغدغه‌ای نداشته باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: